Najnowsze wpisy

Lista TOP kierunków wakacyjnych Polaków

2023-08-08

Polacy pokochali urlopy poza granicami kraju. Wyjeżdżamy tłumnie, chętnie i... dość wiernie wybierając co roku te same kierunki. Gdzie spędzamy swoje urlopy i dlaczego? O tym w najnowszym wpisie na naszym blogu pisze Marta Knasiecka, Specjalistka od wakacji.

Kamperem po Skandynawii? Dlaczego nie!

2023-07-18

Marzysz o wyjątkowej podróży, która łączy dzikie, dziewicze krajobrazy z fascynującą kulturą? Skandynawia, region północnoeuropejski słynący ze swoich zapierających dech w piersiach widoków i bliskości natury, jest doskonałym celem dla podróżników poszukujących przygody i unikatowych doświadczeń. A podróżowanie po Skandynawii kamperem to bez wątpienia jedna z najlepszych form zwiedzania tego regionu.

Słowenia - dlaczego warto wybrać się na urlop do tego kraju?

2023-06-23

Większość osób, myśląc o Słowenii, widzi ją jedynie jako przystanek w drodze do Chorwacji. O tym dlaczego Słowenia może być wymarzonym kierunkiem docelowym i świetnym miejscem na spędzenie urlopu lub weekendu pisze Aleksandra Zagórska-Chabros, autorka bloga Bałkany i podróże według Rudej i książki „Słowenia. W krainie winnic, dzikiej przyrody i absolutnego zauroczenia”

Wakacje czas start! Najlepsze miejsca w Polsce na weekend

2023-04-03

Polska jest idealnym miejscem na jednodniowy lub weekendowy wypad. Coraz więcej osób zostaje w kraju i planuje zwiedzanie ciekawych miejsc w Polsce. Nie musisz wybierać się na dwutygodniowe wczasy za granicę, aby spędzić aktywnie urlop. Na blogu podpowiadamy, jakie miejscówki w Polsce warto odwiedzić.

Nowa edycja ulubionego przewodnika Polaków już na rynku!

2023-05-26

W nadchodzącym sezonie turystycznym Polska z całą pewnością utrzymywać się będzie wysoko na liście kierunków urlopowych Polaków. W najnowszym wydaniu naszego kultowego przewodnika Polska na weekend, proponujemy odkrywanie rodzimego kraju nie tylko w sezonie wakacyjnym – ale przez cały rok.