Najnowsze wpisy

Wakacje czas start! Najlepsze miejsca w Polsce na weekend

2023-04-03

Polska jest idealnym miejscem na jednodniowy lub weekendowy wypad. Coraz więcej osób zostaje w kraju i planuje zwiedzanie ciekawych miejsc w Polsce. Nie musisz wybierać się na dwutygodniowe wczasy za granicę, aby spędzić aktywnie urlop. Na blogu podpowiadamy, jakie miejscówki w Polsce warto odwiedzić.

Nowa edycja ulubionego przewodnika Polaków już na rynku!

2023-05-26

W nadchodzącym sezonie turystycznym Polska z całą pewnością utrzymywać się będzie wysoko na liście kierunków urlopowych Polaków. W najnowszym wydaniu naszego kultowego przewodnika Polska na weekend, proponujemy odkrywanie rodzimego kraju nie tylko w sezonie wakacyjnym – ale przez cały rok.

Jednogarnkowa JARZYNOVA Dominiki Wójciak już w księgarniach

2016-07-06
Kategorie:Nowości

Najnowsza książka Dominiki Wójciak "Jednogarnkowa JARZYNOVA" już w księgarniach stacjonarnych i internetowych w całej Polsce.

Bangkok jest jak piękna zmysłowa kobieta. Pełna sprzeczności

2023-03-24
Kategorie:Top kierunki

Jaka religia dominuje w Tajlandii? Co oznaczają kolory na fladze Tajlandii? Dlaczego w Tajlandii na każdym kroku można spotkać posągi słoni? Czy połowę terytorium Tajlandii zajmują lasy? W jakich filmach i serialach pojawia się Tajlandia? Na te inne pytania znajdzie odpowiedź w przewodnikach Pascal po Tajlandii.

Frida Kahlo, barwny karnawał i najlepsze jedzenie na ulicy czyli… zainspiruj się Meksykiem!

2022-05-27
Kategorie:Top kierunki

Jednym z najpopularniejszych aktualnie kierunków turystycznych jest Meksyk. W najnowszym wpisie prezentujemy najważniejsze informacje o tym kraju i praktyczne ciekawostki.