Zezia i Giler

Zezia i Giler

Kod produktu: projekt-kZeziaIGiler12
Kod kreskowy: projekt-9788376420899
Wydawnictwo:Wydawnictwo Pascal
Tytuł oryginalny:ZEZIA I GILER
ISBN:978-83-7642-089-9
Premiera:2023-01-01
Rok wydania:2012
Wybierz:
Już od:
Cena:
31,50PLN
Ilość: szt.

Nigdy bym nie przypuszczał, że pewnego dnia będę czytał swojej córce teksty Agnieszki Chylińskiej na dobranoc, przy okazji samemu świetnie się bawiąc. Świat naiwnej dziecięcej fantazji wymieszany z dorosłym, inteligentnym poczuciem humoru – ostatni raz przeżywałem coś takiego, mając w ręku przygody Mikołajka albo oglądając Shreka.

Marcin Prokop

 

Już dawno żadna książka nie wciągnęła mnie tak, bym nie mógł zasnąć do rana. Zwłaszcza książka dla dzieci. Przeczytałem ją jednym tchem. Agnieszka jest genialnym obserwatorem i potrafi naprawdę pasjonująco i barwnie opowiadać. Robi to dowcipnie i tak umiejętnie stopniuje napięcie, odkrywając kolejne tajemnice rodziny Zezików, że trudno przerwać czytanie. Ta książka to świetna zabawa dla rodziców i dzieci. Jej czytanie było dla mnie prawdziwą przyjemnością.

Robert Kozyra

 

Jeżeli ktokolwiek zastanawiał się, czym jeszcze zaskoczy nas Agnieszka Chylińska, tego nie przewidział na pewno. Książka dla dzieci. Ale jaka! Miałam szczęście być jedną z jej pierwszych czytelniczek. Uśmiałam się do łez i poryczałam, już wcale nie ze śmiechu. To książka o nas, pokoleniu, które wyrosło na Jeżycjadzie, w tęsknocie za ciepłym domem. O nas i naszych dzieciakach, które wychowujemy kompletnie inaczej, niż wychowano nas. Śmieszy, wzrusza, ogrzewa jak kocyk.

Agnieszko, świetna robota!

Agnieszka Hetnał,

redaktor naczelna Wydawnictwa Pascal

 

Agnieszka zaskakiwała, odkąd ją znam. Jako anonimowa ultrarockowa wokalistka na płycie demo zespołu jeszcze bez nazwy O.N.A. Potem gość koncertu MTV w Sopocie śpiewający fantastycznie klasykę disco. A teraz jako autorka książki dla dzieci. Dlatego zawsze jej byłem ciekaw. No to czytamy!

Piotr Metz