Nowa edycja ulubionego przewodnika Polaków już na rynku!

2023-05-26

Nowa edycja ulubionego przewodnika Polaków już na rynku!

W nadchodzącym sezonie turystycznym Polska z całą pewnością utrzymywać się będzie wysoko na liście kierunków urlopowych Polaków. W najnowszym wydaniu naszego kultowego przewodnika Polska na weekend, proponujemy odkrywanie rodzimego kraju nie tylko w sezonie wakacyjnym – ale przez cały rok.

26 kwietnia na rynku pojawiła się najnowsza edycja naszego bestsellerowego przewodnika Polska na weekend. To najchętniej czytany przewodnik po Polsce, który od 25 lat nieodłącznie towarzyszy Polakom w podróży.

- Po trudnym czasie pandemii, który dotknął nie tylko branżę turystyczną, ale i każdego z nas indywidualnie, zaczynamy dostrzegać pewne pozytywne aspekty tej sytuacji. Niewątpliwie turystyka krajowa zyskała szansę na ponownie docenienie –  mówi Agnieszka Hetnał, prezes i redaktor naczelna Wydawnictwa Pascal. – W najnowszym wydaniu naszego przewodnika zachęcamy do odkrywania bogactwa różnych zakątków kraju nie tylko w okresie wakacyjnym, ale przez cały rok. Polska, ze względu na swój specyficzny klimat oferuje zupełnie inne atrakcje i przeżycia jesienią czy zimą, a inne wiosną i latem.

Przewodnik przygotowany został we współpracy ze znanymi polskimi blogerami podróżniczymi, fotografami i podróżnikami, takimi jak Mikołaj Gospodarek, Anna Piernikarczyk i Magdalena Stefańczyk, a ilustrację na okładkę najnowszej edycji Polski na weekend wykonała polska ilustratorka i graficzka Martyna Wójcik-Śmierska.

Polska na weekend zawiera 52 wycieczki i 365 tras na każdy weekend w roku oraz propozycje zwiedzania i spędzania czasu dostosowane do pory roku. Publikację uzupełniają mapy regionów z zaznaczonymi gotowymi trasami oraz atlas drogowy. 

Przewodnik dostępny jest w sprzedaży w dobrych księgarniach stacjonarnych i internetowych w całym kraju oraz na www.pascal.pl.

230417_PnW_02b (2)

Polska na weekend

Polska wiosną, latem, jesienią czy zimą?

Odkrywaj Polskę cały rok! W naszym jubileuszowym 25 wydaniu Polski na weekend przygotowaliśmy dla Ciebie jednodniowe propozycje gotowych wycieczek po Polsce.

Co znajdziesz w przewodniku?

  • 52 gotowych wycieczek na każdy weekend w roku
  • 365 propozycji tras zwiedzania
  • czytelny atlas drogowy
  • mapy regionów
  • polecane pory roku na zwiedzanie
  • rekomendacje blogerów podróżniczych

 

Na każdą porę roku, na każdy weekend i na każdy nastrój.

Zamów przewodnik TUTAJ.