9788381033176

Kolumbia [Pascal Lajt]

Kod produktu: lKolumbia18ITAKA
Kod kreskowy: 9788381033176
Wydawnictwo:Wydawnictwo Pascal
Typ oprawy:miękka
Liczba stron:156
ISBN:978-83-8103-317-6
Premiera:2018-09-19
Rok wydania:2018
Cena:
26,90PLN
Ilość: szt.
Dostępność:duża

Szlak Niewolników w Cartagena de Indias

Valle de Cocora i kawowe wzgórza Salento

Caño Cristales – rzeka w kolorach tęczy

 

 

Co kryje się pośrodku dżungli?

Ile kolorów ma morze?

Gdzie rodzą się humbaki?

Jak pachnie kawa?

 

Kolumbia, czyli nowe spojrzenie na kraj realizmu magicznego. Podczas podróży z Pascalem poczujesz się jak w powieści Márqueza.

 

Kolumbii się nie zwiedza – Kolumbię się doświadcza!

Tylko tutaj poczujesz, jak rzeczywistość miesza się z magią: spróbujesz dosięgnąć gwiazd, odszukasz zaginione indiańskie miasto, zjesz mrówki, odkryjesz kolebkę legendy o El Dorado, obejrzysz spektakl godów humbaków, zwiedzisz wiejską posiadłość Pabla Escobara, zachłyśniesz się wiatrem na paralotni i wodą na surfingu lub raftingu, pochodzisz po kocich łbach w kolonialnym mieście, przedrzesz się przez tropikalne puszcze, poczujesz w biodrach prawdziwą latynoską salsę, ukłonisz się mnichowi z paramo, zwiedzisz plantacje kawy i kakao, wykąpiesz się w tęczowej rzece, spotkasz prawdziwych Indian, złowisz piranię, wejdziesz na śnieżny szczyt, prześpisz się w kolorowym hamaku i zanurkujesz w lazurowych karaibskich wodach. Czyli przeżyjesz wakacje swojego życia!

Jako Polka i rezydentka potwierdzam: jedynym ryzykiem przyjazdu do Kolumbii jest to, że będziesz chciał w niej pozostać!

Aleksandra Małyska-Del Río, autorka przewodnika oraz bloga o Kolumbii www.tysiacodcienizieleni.com