Dom. Jak na nowo stworzyć, pielęgnować i pokochać swój dom?
Nowość

Dom. Jak na nowo stworzyć, pielęgnować i pokochać swój dom?

Kod produktu: projekt-kDomNaNowo23
Kod kreskowy: projekt-9788383171753
Wydawnictwo:Wydawnictwo Pascal
Typ oprawy:twarda
Liczba stron:304
ISBN:978-83-8317-175-3
Premiera:2023-09-06
Rok wydania:2023
Wybierz:
Już od:
Cena:
74,99PLN
Ilość: szt.

Dom – tutaj wszystko się zaczyna.

Nasz dom – nieważne, czy jest wielką willą, czy skromną kawalerką – jest początkiem wszystkiego. Zdarza się jednak, że bywamy tak zajęci życiem, że na dom nie starcza nam już czasu. A przecież to właśnie on jest przystanią, z której wypływamy, i portem, do którego wracamy, żeby nabrać energii do dalszych działań.

Stworzenie wymarzonego domu to pierwszy krok, by zapanować nad pozostałymi aspektami życia. Poświęcaj mu swoją uwagę, a przekonasz się, że odwdzięczy ci się po stokroć, stając się twoim największym wsparciem.

Ta książka pokaże ci, jak pielęgnować dom na każdym poziomie: organizacyjnym, emocjonalnym, duchowym. Dzięki niej zmienisz swoje mieszkanie w miejsce, które cię otula, karmi, inspiruje, w którym zawsze będziesz czuć się bezpiecznie.

 

Wszystko w tej książce mówi: dom to ukochane miejsce na ziemi, ostoja, azyl dla nas i rodziny. Oczywiście, najważniejsi są ludzie. Zróbmy wszystko, żeby było nam w nim dobrze, żebyśmy chcieli do niego wracać. Czasami musimy stworzyć go od podstaw, a czasami tylko coś poprawić. Tu znajdziecie podpowiedzi, jak to zrobić. Czasami to bardzo proste rzeczy.

Dorota Wellman