Najnowsza powieść dla fanów Minecrafta

miecz_herobrine_5cm (2)Serwis planetagracza.pl zapowiada tę książkę jako opoowieść, która powinna spodobać się wszystkim fanom Minecrafta:

"Miecz Herobrine’a"opowiada historię piętnastoletniego Artura, który po pierwsze nie cierpi wszystkiego co jest związane z Minecraftem, a po drugie nie znosi zajmowania się młodszą siostrą Mallu. Dziewczynka jest z kolei zakochana w kwadratowym świecie gry i najchętniej grałaby w nią bez żadnej przerwy. Pewnego dnia Mallu – za sprawą tajemniczej dyskietki – zostanie wciągnięta do Overworldu! Artur rusza na ratunek siostrze i tak rozpoczyna się przygoda, którą, mamy nadzieję, zapamiętacie na bardzo długo.

Aby wrócić do domu, rodzeństwo musi stoczyć prawdziwą walkę z creeperami, endermanami i zombie. Ale jest coś jeszcze… Ich jedyną nadzieją na wydostanie się ze świata Minecrafta jest wypełnienie dawnego proroctwa – tylko oni mogą uratować Overworld i nie dopuścić do powrotu najpodlejszej istoty, jaka kiedykolwiek tam się pojawiła – Herobrine’a. Muszą odnaleźć Diamentowy Miecz i pokonać Czerwonego Króla". 

Całość zapowiedzi można przeczytac tutaj. Premiera książki już 26 października. 

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |