Zezia i Giler

9788376420899
9788376420899
Zezia i Giler
ISBN:978-83-7642-089-9
Cena:29.90PLN
Dostępność:duża

Zezia i Giler


Premiera: 7.XI.2012 r.
Dodruk: 29. XI.2012 r.

22.01.2013 r.: "Zezia i Giler" bestsellerem Empiku w kategorii książka dla dzieci!

Zapraszamy na fanpage książki "Zezia i Giler>>>


"Nigdy bym nie przypuszczał, że pewnego dnia będę czytał swojej córce teksty Agnieszki Chylińskiej na dobranoc, przy okazji samemu świetnie się bawiąc. Świat naiwnej dziecięcej fantazji wymieszany z dorosłym, inteligentnym poczuciem humoru - ostatni raz przeżywałem coś takiego, mając w ręku przygody Mikołajka albo oglądając Shreka."

Marcin Prokop

"Już dawno żadna książka nie wciągnęła mnie tak, bym nie mógł zasnąć do rana. Zwłaszcza książka dla dzieci. Przeczytałem ją jednym tchem. Agnieszka jest genialnym obserwatorem i potrafi naprawdę pasjonująco i barwnie opowiadać. Robi to dowcipnie i tak umiejętnie stopniuje napięcie, odkrywając kolejne tajemnice rodziny Zezików, że trudno przerwać czytanie. Ta książka to świetna zabawa dla rodziców i dzieci. Jej czytanie było dla mnie prawdziwą przyjemnością."

Robert Kozyra

"Agnieszka zaskakiwała, odkąd ją znam. Jako anonimowa ultrarockowa wokalistka na płycie demo zespołu jeszcze bez nazwy O.N.A. Potem gość koncertu MTV w Sopocie śpiewający fantastycznie klasykę disco. A teraz jako autorka książek dla dzieci. Dlatego zawsze jej byłem ciekaw. No to czytamy"!

Piotr Metz

Jeżeli ktokolwiek zastanawiałsię, czym jeszcze zaskoczy nas Agnieszka Chylińska, tego nie przewidział napewno. Książka dla dzieci. Ale jaka!Miałam szczęście być jedną z jejpierwszych czytelniczek. Uśmiałam się do łez i poryczałam, już wcale nieze śmiechu.To książka o nas, pokoleniu,które wyrosło na Jeżycjadzie, w tęsknocie za ciepłym domem. O nas i naszychdzieciakach, które wychowujemy kompletnie inaczej niż wychowano nas. Śmieszy,wzrusza, ogrzewa jak kocyk.Agnieszko, świetna robota!

AgnieszkaHetnał, redaktor naczelna Wydawnictwa PascalAgnieszka Chylińska debiutuje literacko!
Książka, o której wszyscy już mówili od kiedy Autorka ogłosiła, że ją pisze!
W serwisach plotkarskich huczało... Autobiografia? Książka dla dzieci? A może powieść?
Teraz jest już jasne: "Zezia i Giler", to książka dla dzieci, ale także dla rodziców.

Poznajcie perypetie 8-letniej Zezi. Dowiedzcie się czemu jej młodszego brata nazywają Gilerem i kto to jest IDŹSTĄD.
Zezia zdradzi Wam sekret na najfajniejszy na świecie sposób obierania ziemniaków i podpowie jak sprawić, by w szufladzie rycerze walczyli ze smokami.
Zacznijcie czytać, a pokochacie rodzinę Zezików!

----------------------------------
Drodzy Państwo, plakat złożony ze zdjęć fanów Zezi jest już gotowy. Polecam obejrzenie efektu końcowegohttp://pajorama.eu/pascal/mozaika.html#/zezia-i-giler/

PLAKAT DO POBRANIAhttp://www.pascal.pl/www_ptc/zeziaigiler/

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |