Zezia, miłość i bunt na statku

9788381034944
Premiera:2019-05-29
ISBN:978-83-8103-494-4
Liczba stron:136
Format:143x208mm
Typ oprawy:twarda
Tagi:bajki, znane z TV
Rok Wydania:2019
Cena:36.90PLN
Dostępność:duża

Zezia, miłość i bunt na statku

Nasza rzeczywistość jest coraz trudniejsza – życie stało się pełne napięć, agresji, nerwowego pośpiechu, zadyszki... Łatwo się w nim pogubić. Ludzie są coraz bardziej samotni i zagubieni. Niestety, dzieci też – a może przede wszystkim dzieci! Brak im często spokojnych rozmów, zaufania, zrozumienia... Autorytetów.

Myślę, że Zezia, bohaterka książki Agnieszki Chylińskiej, stanie się przyjaciółką wielu nastolatek. Pomoże im zrozumieć i oswoić wiele problemów, da odpowiedź na pytania i rozterki, z którymi nie mają się do kogo zwrócić. A może się wstydzą i boją zaufać? Książka jest prosta i ciepła, choć dotyka ważnych spraw. Ja bardzo polubiłam Zezię.

Anna Dymna

 

Zezia dorasta. Jest zwykłą nastolatką, chodzi do szkoły, spotyka się z koleżankami. Jednak jej życie wcale nie jest proste. W szkole ma problemy z matmą, marzy o megaprzystojnym chłopaku, chciałaby się malować, a jej rodzice najwyraźniej mają kłopoty. Czy Zezia da sobie z tym wszystkim radę?

Opowieść o nastolatce, która musi się zmierzyć z ważnymi problemami: miłością, dorastaniem, trudnościami w szkole, rozstaniem rodziców. Również dla rodziców, którzy chcieliby wiedzieć, co kłębi się pod zbuntowaną nastoletnią czupryną.

Klienci kupili również:

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |