Z widokiem na Italię

9788376421728
Premiera:2013-06-05
ISBN:978-83-7642-172-8
Tytuł oryginalny:Vroom With A View
Typ Asortymentu:Książka

Z widokiem na Italię


Premiera: 5.06.2013 r.

Pewnego dnia późnym wieczorem, Peter Moore uświadomił sobie, że wciąż nie zrealizował swego marzenia: pojechać do Włoch i uszczknąć odrobinę słynnego włoskiego dolce vita zza kierownicy vespy.

Ale to nie mogła być byle jaka vespa. Musiała być nieco zużyta, nieco ekstrawagancka i gotowa na wszystko. Dokładnie taka, na jakiej jeździła Sophia Loren, i na której wyglądałby jak młody elegancki Marcello Mastroianni.

Przemierzając Italię, Peter zakochał się w zupełnie nieznanym obliczu Włoch. Wiedzie nas od włoskich Alp przez brukowane uliczki położonych na wzgórzach toskańskich miasteczek aż do Wiecznego Miasta, by tam wskrzesić atmosferę Rzymskich wakacji. Po drodze zagląda do domu Frances Mayes, gdzie odkrywa pilnie strzeżoną i szokującą tajemnicę słynnej willi! Do Petera dołącza ukochana Sally, która razem z nim stawi czoło kapryśnej Sophii i ekscentrycznym Włochom.

Co wyniknie z ich szalonej wspólnej podróży?

Czy powtórzy się miłosna historia pierwszego właściciela vespy?

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |