Wyspy Chorwackie [Przewodniki ilustrowane]

9788375136814
ISBN:978-83-7513-681-4
Typ Asortymentu:Książka

Wyspy Chorwackie [Przewodniki ilustrowane]


Z nowym przewodnikiem „Wyspy chorwackie” z seriiilustrowanej odkryjesz najbardziej malownicze wyspy na Adriatyku, różniącesię kształtem, wielkością, klimatem,nastrojem, krajobrazem... Spędzisz wakacyjny czas w samotnych skalistych zatokach i w gwarnych kawiarniach nadlazurowym morzem, w cieniu białych żagli, w portowym gwarze. Zachwycisz się średniowiecznymi kościółkami,pozostałościami rzymskich budowli, polami lawendy, smakiem serów i pięknemkoronek.

Przewodnik „Wyspy chorwackie” z seriiilustrowanej przynosi nastrój wakacji dzięki okładce, kolorowym stronom oraz barwnym zdjęciom i mapkom. Jest lekki iporęczny - bez trudu można zapakować go do torby lub walizki. To przewodnikelegancki i przyjemny w użytkowaniu. Zawiera tylko tyle informacji, ile toniezbędne, by cudownie odpocząć i zobaczyć najciekawsze miejsca.

Przewodnik „Wyspy chorwackie”serii ilustrowanej nie jest absorbujący, nie zabiera wakacyjnego czasu. Szybkoi przyjemnie się z niego korzysta. Każdy rozdział wyróżniony jest innym koloremmarginesu i opatrzony dodatkowym spisem treści. Informacje praktyczneumieszczono na odrębnych kolorowych stronach lub kolorowych marginesach, dziękiczemu wyróżniają się z głównego opisu.

Przewodnik „Wyspy chorwackie” jest bogato ilustrowany. Zdjęcia zpodpisami przynoszą smak i zapach wakacji i umożliwiają zaplanowanie wyjazdu, apo powrocie podsumowanie podróży.

Przewodnikiilustrowane dają poczucie bezpieczeństwa i swobody. Są tak barwne jak kolorowesą wakacje.

Klienci kupili również:

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |