Wrażliwiec to ja. Jak radzić sobie w życiu, będac wysoko wrażliwą osobą

9788381039192
Premiera:2022-03-23
ISBN:978-83-8103-919-2
Liczba stron:240
Format:162x210mm
Typ oprawy:zintegrowana
Tagi:poradnik, kobiece
Rok Wydania:2022
Cena:49.90PLN
Dostępność:duża

Wrażliwiec to ja. Jak radzić sobie w życiu, będac wysoko wrażliwą osobą

Jesteś bardzo wyczulona na nastroje innych ludzi, przez co po całym dniu czujesz się wyczerpana i fizycznie, i psychicznie? Łatwo odczuwasz przesyt bodźców i bardzo emocjonalnie reagujesz na sytuacje, które Cię spotykają? Trudno jest Ci się odnaleźć w szybkim świecie i wciąż masz wrażenie, że jesteś niewystarczająca?

Żyjemy w czasach, w których mówienie głośno o swoich uczuciach i emocjach staje się normą. Więc rozmawiajmy! Tym razem o wysokiej wrażliwości.

Już odkryta stale nam towarzyszy i staje się nieodłączną częścią naszej osobowości. Chcemy o niej mówić, czytać, chwalić się, obwieszczać światu. Czujemy, że w końcu nasze puzzle tworzą spójny obraz, a to jest tak dobre uczucie, że trudno jest zachować tę euforię tylko dla siebie.

W tej książce ułatwiamy oswojenie wrażliwości, której być może jeszcze nie rozumiesz. Nic się nie martw, jesteś o krok od poczucia ulgi i wolności, od zgłębienia swoich naturalnych predyspozycji i zaakceptowania emocjonalnej strony samej siebie. Twoja wrażliwość to nieoszlifowany diament, który już niedługo zalśni pełnym blaskiem.

Szczęśliwsze życie w zgodzie ze sobą jest możliwe. Dzięki tej książce dowiesz się, jak je osiągnąć.

Trzymamy za Ciebie mocno kciuki!

Magdalena Juchniewicz & Monika Pryśko

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |