Włóczykij. Inspirująca kolorowanka dla dorosłych

9788376426792
Premiera:2016-04-13
ISBN:978-83-7642-679-2
Tłumacz:Agnieszka Kocel
Tytuł oryginalny:HAPPY CAMPERS
Liczba stron:80 str.
Format:215x280
Typ oprawy:miękka
Tagi:kolorowanka, kreatywnie, inspiracje
Rok Wydania:2016
Cena:6.90PLN
Dostępność:duża

Włóczykij. Inspirująca kolorowanka dla dorosłych

Świat tęczowych podróży

 

Witaj w kolorowance „Włóczykij”! Kolorowanie i rysowanie mają działania relaksacyjne. Są jak medytacja, która pobudzi cię do wyrażania siebie i wciągnie w twórczą przygodę. Mam nadzieję, że każdą z tych stron wykorzystasz jako pas startowy i poszybujesz na skrzydłach kreatywności, uwalniając drzemiącego w tobie artystę.

 

Sztuka to mój sposób na znalezienie miejsca w świecie i jego interpretację. Podróże sprawiają, że to, co tworzę i wykorzystywane przeze mnie techniki pozostają świeże i ciekawe.

 

Wyrusz we własną artystyczną podróż, podczas której znajdziesz schronienie w tipi, namiocie, balonie czy domku na drzewie. Życie to wędrówka, nadaj jej nieco tęczowego przepychu poprzez ozdabianie pisakami, kredkami, długopisami żelowymi i akwarelami. Kolorowankę „Włóczykij” wydrukowano na wysokiej jakości papierze, aby zapobiec przebijaniu malunków na drugą stronę. Każdą kartkę możesz łatwo wyrwać, a potem zorganizować własną wystawę.

 

Radosnego tworzenia!

Thaneeya

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |