Wakacyjny dyżur

9788376421803
Premiera:2013-06-19
ISBN:978-83-7642-180-3
Tytuł oryginalny:Holiday SOS

Wakacyjny dyżur


Premiera: 19.06.2013 r.

Po kogozadzwonicie, jeśli przydarzy wam się wypadek na wakacjach?

Oto Dr Ben MacFarlane. Jego zadanie toprzetransportować do ojczystego kraju ludzi unieruchomionych za granicą.

Kim są jego pacjenci? Ofiary wakacyjnych wypadków, wstydliwychincydentów podczas służbowych delegacji oraz wszelkich zdarzeń na wyjeździe,kiedy coś poszło nie tak, jak powinno.

Starsza pani, która pomyliła ecstasy z aspiryną. Nastolatek, który spadłz balkonu podglądając barmanki w ich sypialni. Modelka, u której nastąpiłykomplikacje po operacji piersi w Brazylii. Lista jest długa...

To JEGO historia. Szalony rok z życia latającego, brytyjskiego doktora.Dramatyczna, czasem groteskowo zabawna medycyna nagłych wypadków nie ograniczasię tylko do oddziałów szpitalnych. TO może zdarzyć się na siedzeniu tuż oboknas już podczas kolejnego wakacyjnego lotu.

Otwiera nam oczy na drugą, nieznaną stronęurlopowego szaleństwa
„Now Magazine”


Dr Ben MacFarlane ukończył medycynę w Wielkiej Brytanii. Pracował wkilku szpitalach zagranicą, a następnie zaczął przeprowadzać repatriacje dlatowarzystw ubezpieczeniowych. Obecnie jest związany na stałe ze szpitalemklinicznym w Londynie.

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |