Urodzony, by przetrwać

9788375138979
Premiera:2011-05-04
ISBN:978-83-7513-897-9
Tytuł oryginalny:Born Survivor
Rok Wydania:2011
Cena:9.90PLN
Dostępność:duża

Urodzony, by przetrwać

Bestseller na liście „Sunday Times”

 

Czy jesteś gotów jeść robaki? Wykopać sobie schronienie w śniegu? Wysysać płyn z rybich oczu? Bear Grylls podpowie ci, jak sobie poradzić w ekstremalnych warunkach...

 

Bear Grylls, który w brytyjskich oddziałach specjalnych SAS nauczył się sztuki przetrwania w najbardziej niegościnnych miejscach na Ziemi, w 1996 roku podczas skoku spadochronowego przeżył ciężki wypadek – złamał kręgosłup w trzech miejscach. Mimo to po wielomiesięcznej rehabilitacji zrealizował swe dziecięce marzenie i jako najmłodszy Brytyjczyk w historii zdobył Mount Everest.

W poradniku pokazuje, że każdy z nas może sobie poradzić nawet w najbardziej niebezpiecznych sytuacjach: przeprawić się przez rzekę pełną piranii, zabić groźnego węża, zdobyć wodę na suchej jak pieprz pustyni, odpędzić niedźwiedzia grizzly.

Jeśli kiedykolwiek zagubisz się wysoko w górach, rozbijesz na bezludnej wyspie, zabłądzisz w dżungli albo na bezkresnych śnieżnych pustkowiach Alaski, po przeczytaniu tej książki będziesz wiedział, co zrobić.

Przetrwasz.

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |