ToskAnia, że Mucha nie siada

9788376425214
Premiera:2015-05-20
ISBN:978-83-7642-521-4
Liczba stron:304
Format:144x208mm
Typ oprawy:twarda-szyta, grzbiet prosty,

ToskAnia, że Mucha nie siada

Anna Mucha – jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie. Aktorka z doświadczeniem dziennikarskim, która od 12 lat ubiera rzeczywistość w słowa. Blogerka. Pisze, co ją kręci, co podnieca, a co wkurza. Wielbicielka Italii, dobrej kuchni, aut i nieżona pół-Włocha. Pomimo bardzo intensywnego trybu życia najbardziej lubi dolce far niente i dolce vita.

 

Lubię Muchę, bo bierze życie całymi garściami. Jest zachłanna, pazerna na wszelkie doznania. Poznajemy Toskanię muszymi uszami, ustami i oczami (a oczy u much, jak wiadomo, są wyjątkowe). To nie przewodnik, a książka hedonistyczna. Bo przecież la vita e bella.

Dorota Wellman

 

Wreszcie będzie można usiąść tam, gdzie Mucha siada… Jest tylko jedno ryzyko: gdy się już tam usiądzie, można utknąć na zawsze. Bo wyłącznie w takie miejsca zabiera nas autorka hiperhedonistka. Kto więc jest gotowy na raj, niech czyta.

Piotr Najsztub

 

Fotografie Marcello Sora

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |