Szkoła dla Elity. Śmiertelny powrót. Część 2

Szkoła dla Elity. Śmiertelny powrót. Część 2
Premiera:2021-10-13
ISBN:978-83-8103-735-8
Tłumacz:Magdalena Olejnik
Liczba stron:320
Format:144x208
Typ oprawy:miękka
Tagi:młodzieżowe, znane z TV
Rok Wydania:2021

Szkoła dla Elity. Śmiertelny powrót. Część 2

Nowy zabójczy rok szkolny w życiu piątki nastolatków wmieszanych w główne wątki drugiego sezonu serialu Szkoła dla elity.

 

Oglądałeś serial „Szkoła dla elity”?

Czy na pewno wiesz wszystko o losach jej bohaterów?

Poznaj całą historię!

 

Gorka, Melena, Janine i Paula są już o rok starsi i zamierzają podnieść głowę niczym aksolotl – płaz zdolny do regeneracji i wygojenia własnych ran tak, by nie pozostała po nich blizna.

Wokół Las Encinas kręci się tajemnicza postać w szkolnym mundurku, która skrywa twarz za kominiarką, budząc panikę wśród uczniów. Jednak nasi bohaterowie muszą żyć dalej.

Gorka wplątał się w skomplikowany związek z Andreą, doskonałą pod każdym względem córką lewicowego polityka, nową w ich szkole. Melena porzuciła naukę, żeby pomóc matce w kawiarni i za wszelką cenę próbuje podtrzymać ich odnowioną relację. Janine obsesyjnie pragnie wyjaśnić tajemnicze przypadki śmierci i uchronić przyjaciół przed niebezpieczeństwem. Paula postanawia rzucić szkołę i podjąć pracę, musi więc zmierzyć się z dorosłym życiem.

Czy grupce zepchniętych na margines nastolatków uda się znaleźć swoje miejsce w toksycznym środowisku Las Encinas.

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |