Sama słodycz

9788375137927
Premiera:2011-01-26
ISBN:978-83-7513-792-7
Tytuł oryginalny:Tout sweet
Typ Asortymentu:Książka

Sama słodycz


"Przezabawna opowieść brytyjskiej guru mody, która zamieniła buty Prady na pędzle, wino Pineau i francuską prowincję." - MAIL ON SUNDAY Turystyka

Trzydziestokilkuletnia Karen, redaktorka działu mody, ma wszystko: przystojnego chłopaka, cudowne mieszkanie w zachodnim Londynie oraz kolekcję wspaniałych butów. Ale gdy Eric odchodzi, Karen odstawia na bok szpilki od Manolo i macha na do widzenia wystawnemu życiu w mieście. Na własny rachunek zaczyna wszystko odnowa w zrujnowanym domu, gdzieś na zapadłej wsi w rejonie Poitou-Charentes, w zachodniej Francji.

Wraz z nowymi przyjaciółmi i nieproszonymi adoratorami Karen odkrywa, że prawdziwe szczęście można odnaleźć w najprostszych rzeczach - przejażdżce rowerem po okolicy w letni wieczór czy szklaneczce lub nawet dwóch nalewki wypitej na podwórku sąsiadki.

Idealna lektura dla każdego, kto marzy, by rzucić w kąt laptopa i zaszyć się na prowincji.

Karen Wheeler, była redaktorka działu mody "Mail on Sunday", aktualnie współpracuje z czasopismem "Financial Times How to Spend It" i "Daily Mail". Publikuje także na łamach "Evening Standard", "You" i "Sunday Times Style", a jej artykuły pojawiają się w wielu branżowych tytułach wydawanych poza Wielką Brytanią.

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |