Rosja [Przewodniki ilustrowane]

9788375132762
ISBN:978-83-7513-276-2
Typ Asortymentu:Książka

Rosja [Przewodniki ilustrowane]


Z nowym przewodnikiem "Rosja" z serii ilustrowanej zobaczysz, że Rosja to nie tylko jajo Faberge i matrioszka, drewniane banie, pomniki Lenina, wódka i suszona ryba oraz dyskusje o wyjątkowości "rosyjskiej duszy". Odkryjesz kraj różnorodny i piękny.

Przewodnik "Rosja" z serii ilustrowanej przynosi nastrój wakacji dzięki okładce, kolorowym stronom oraz barwnym zdjęciom i mapkom. Jest lekki i poręczny - bez trudu można zapakować go do torby lub walizki. To przewodnik elegancki i przyjemny w użytkowaniu. Zawiera tylko tyle informacji, ile to niezbędne, by cudownie odpocząć i zobaczyć najciekawsze miejsca.

Przewodnik "Rosja"z serii ilustrowanej nie jest absorbujący, nie zabiera wakacyjnego czasu. Szybko i przyjemnie się z niego korzysta. Każdy rozdział wyróżniony jest innym kolorem marginesu i opatrzony dodatkowym spisem treści. Informacje praktyczne umieszczono na odrębnych kolorowych stronach lub kolorowych marginesach, dzięki czemu wyróżniają się z głównego opisu.

Przewodnik "Rosja" jest bogato ilustrowany. Zdjęcia z podpisami przynoszą smak i zapach wakacji i umożliwiają zaplanowanie wyjazdu, a po powrocie podsumowanie podróży.

Przewodniki ilustrowane dają poczucie bezpieczeństwa i swobody. Są tak barwne jak kolorowe są wakacje.


Podyskutuj o przewodniku na forum >>>
Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |