Praktykulinarni vegetariańsko. Dziś na obiad, jutro do lunchboxa

9788381036016
Premiera:2022-09-28
ISBN:978-83-8103-601-6
Liczba stron:304
Format:162x235mm
Typ oprawy:twarda
Tagi:kulinaria, wegetarianie
Rok Wydania:2022
Cena:74.90PLN
Dostępność:duża

Praktykulinarni vegetariańsko. Dziś na obiad, jutro do lunchboxa

Beata i Igor – praktykulinarni.com

 

W kuchni wyznają zasadę, że można jeść wszystko: jedzenie to przyjemność, ale też paliwo, od którego zależą samopoczucie i poziom energii.

 

W najnowszej książce znajdziesz 110 pomysłów na pełnowartościowe, wegetariańskie obiady, dodatki i desery, które następnego dnia idealnie wpasują się do lunchowego pudełka.

 

A wszystko prosto i szybko, z ogólnodostępnych produktów: roślin strączkowych, kasz, makaronów, nabiału, jajek i oczywiście rozmaitych warzyw. Przy każdym przepisie podana jest wartość kaloryczna oraz podpowiedź, jak zmienić danie, wykorzystując inne składniki.

 

Smaki? Jak zawsze u Praktykulinarnych: z różnych zakątków świata.

 

Dhal z soczewicy, hash z serem halloumi, fasolowa fajita z makaronem, udon z warzywami i jajkiem, okonomiyaki, empanady z ciecierzycą, biryani, pad thai z tofu i jackfruitem, paella z kwiatem bananowca, curry „wurst”, kleftiko wegetariańskie, pudding chia z mango, granola kawowa i wiele, wiele więcej!

 

Sięgnij po te kulinarne wrażenia i zadbaj o zdrowie, sylwetkę i planetę!

Klienci kupili również:

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |