Polska na weekend

Polska na weekend
Polska na weekend
9788376429601
Premiera:2017-04-11
ISBN:978-83-7642-960-1
Liczba stron:768 str.
Format:165x235
Typ oprawy:miękka
Rok Wydania:2017

Polska na weekend

10 odsłona ulubionego przewodnika Polaków

 

Subiektywny wybór najlepszych atrakcji na wszystkie weekendy w roku

Pascalove trasy, czyli gotowe scenariusze wycieczek polecanych przez blogerów i lokalsów, znających opisane miejsca jak własną kieszeń 

Łatwe wyszukiwanie informacji dzięki komunikatywnym ikonom

Nietuzinkowe noclegi i miejsca, gdzie można spróbować dań kuchni regionalnej, wegańskiej i fit

Rozszerzona rzeczywistość – filmy-recenzje autorów dostępne online tylko z przewodnikiem

 

Jesteśmy w wami od niemal 20 lat!

 

Z pozoru to, co nieznane powinno być ciekawsze. Dlatego uciekamy w świat licząc, że nas zaskoczy bardziej niż polska oczywistość. Tymczasem szukanie miast ukrytych w górach Dolnego Śląska, poznawanie historii zakurzonej na Podlasiu, czytanie Stasiuka na szczytach Beskidu Niskiego czy spacer po zarastających bagnach Lubelszczyzny albo rowerowe ucieczki w okolicach polskich winnic dają frajdę nie mniejszą. Wszystko zaczyna się i kończy na słowie: ciekawość. Wierzę, że ten przewodnik ją wam zaspokoi.

Do zobaczenia poza szlakiem.

Jarosław Kuźniar, dziennikarz, podróżnik

 

W Polsce są 923 miasta. Ile z nich znasz poza Sopotem i Zakopanem? Zamiast głowić się nad odpowiedzią, skorzystaj ze ściągawki i… zwiedzaj. Polska na weekend jest piękna i pełna niespodzianek. Nawet jeśli wolne wypada ci w środku tygodnia.

Jakub Porada, dziennikarz TVN24 i TTV, podróżnik

 

Odwiedziliśmy już kawał świata i byliśmy w jego najbardziej egzotycznych zakątkach, ale wciąż kochamy podróże po Polsce. Podczas kolejnych wypraw odnajdujemy nowe miejsca, za którymi kryją się niesamowite historie i inspirujący ludzie.

Karol Lewandowski i Ola Ślusarczyk, autorzy bloga Busem Przez Świat

 

 

Świętokrzyskie zabytki, geologiczne cuda natury, wspaniałe krajobrazy i niezapomniane widoki polecają się na weekend. Jeden z mniej znanych regionów Polski spodoba się zarówno amatorom turystki aktywnej, jak i rodzinom z dziećmi.

Aleksandra Zagórska-Chabros, autorka bloga Bałkany według Rudej

 

 

Polska na weekend pozytywnie zaskoczy nawet tych, którym się wydaje, że w Polsce zwiedzili już wszystko. Pozwala na nowo odkryć miejsca, które na pozór dobrze znamy.

Magdalena Stefańczyk, autorka bloga See U in Poland

 

 

Wspomnienia z dzieciństwa to dla mnie Jelenia Góra i Dolny Śląsk. Szalone wakacje z przyjaciółmi to Węgorzewo i mazurskie jeziora. Ostatnie odkrycie – Beskid Sądecki, bo w góry kocha jeździć mój Australijczyk. Z Polską na weekend trafisz do wszystkich tych miejsc.

Julia Raczko, autorka bloga whereisjuli.com

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |