Polska da radę. Przewodnik osobisty

9788376425207

Polska da radę. Przewodnik osobisty

 

Poznaj kulturalne oblicze Poznania, wybierz się na dansing w Świnoujściu, poczuj magię Beskidów, spotkaj łosia w dolinie Biebrzy i odwiedź dolnośląską Loarę.

 

Dziesięć weekendowych wypadów w ciekawe zakątki naszego kraju widzianych okiem Jakuba Porady, specjalisty od taniego podróżowania. To osobisty przewodnik po znanych turystycznych szlakach i mniej popularnych zakątkach kraju. Podróżuj tanio i często, odkrywaj, poznawaj, inspiruj siebie i innych.

 

Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej.

Ryszard Kapuściński

 

Jakub Porada – Dziennikarz TTV i TVN, aktor scen muzycznych. Pasjonat jak najczęstszych wypraw za jak najmniejsze pieniądze i współautor cyklu podróżniczego w Dzień Dobry TVN. Autor powieści Chłopaki w sofixach i przewodnika Porada da radę. Tanie latanie. Dosłownie traktuje określenia: zalatany i zajechany. Rusza w podróż co kilkanaście dni.

 

Agnieszka Porada – robi zdjęcia z zawodu i z pasją. Specjalizuje się w fotografii dziecięcej. Miłośniczka podróży.


 

Klienci kupili również:

 
 
 
Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |