Płatności

W księgarni www.pascal.pl dostępne są następujące formy płatności:

 

Przelewem -  w przypadku przelewu elektronicznego możesz wybrać pomiędzy: 

 

mTransfer - mBank
mTransfer - mBank
MultiTransfer - MultiBank
MultiTransfer - MultiBank


Płacę z iPKO
Płacę z inteligo
Płacę z Inteligo
przelew24BZ

Przelew24


Płacę z Alior Bankiem
Płacę z Alior Sync
Płacę z Alior Sync 
Przelew z citibanku
Płacę z Citi Handlowy


Płać z ING
Bankpko24Pekao24Przelew Przelew z millennium
Millennium - Płatności Internetowe

http://www.payu.pl/sites/default/files/pliki_graficzne/ipko_net.jpg

Płacę z iPKONET

Przelew z deutsche banku

Przelew z Deutsche Banku

Przelew z meritumbank

 

MeritumBank Przelew

Paribas

Płacę z BNP Paribas

BOS

Płać z BOŚ

 
Paylink Idea

PBS

Płacę z PBS 

 

Przelew Online Crédit Agricole

Przelew z eurobank 

EuroBank Płatność Online

Przelew z bph 
Przelew z BPH

Przelew bankowy

Przelew bankowy: Poczta Polska oraz inne uprawnione placówki

 

 
Po dokonaniu wyboru następuje automatyczne połączenie z odpowiednią instytucją. W przypadku przelewu bankowego należy wybrać "Transakcję przelewem bankowym", przenoszącą na stronę serwisu PayU zawierającą numer rachunku odbiorcy, a następnie kliknąć "wydrukuj wzór przelewu".


Przelewem tradycyjnym na poniższe dane:

BPKO Bank PEKAO S.A.

26 1240 4142 1111 0000 4823 2045

 

Wydawnictwo Pascal sp. z o.o.
ul. Zapora 25, 43-382 Bielsko-Biała

 


 

Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (środki zaksięgowane są na koncie Wydawnictwa Pascal do 3 dni roboczych). 

Kartą - w przypadku płatności kartą należy kliknąć na przycisk "Zapłać kartą", przenoszący na stronę serwisu PayU i dokonać zapłaty.
Akceptujemy karty: Visa, MasterCard i Maestro. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Wydawnictwo Pascal potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności.
Bezpieczeństwo (dane pobrane z serwisu PayU):

Zakupy z PayU charakteryzują się najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Gwarantujemy, że Twoje pieniądze szybko i bezpiecznie dotrą do sklepu w którym robiłeś zakupy.

Program Ochrony Kupujących

Z Programu Ochrony Kupujących możesz skorzystać w przypadku, gdy nie otrzymasz zamówionego produktu lub zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie. Dzięki niemu możesz odzyskać nawet do 10 000 PLN!

Programem Ochrony Kupujących objęte są wszystkie osoby, które za zakupiony w Internecie towar zapłacą kontem PayU lub też po dokonaniu transakcji, za pomocą podanego linka założą konto PayU. Więcej informacji na stronie www.pok.payu.pl.

Międzynarodowy certyfikat PCI DSS

Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych. PayU przeszło pozytywnie audyt bezpieczeństwa i otrzymało międzynarodwy certyfikat PCI DSS.
Obejrzyj certyfikat.

PayU - Agent Rozliczeniowy

Spółka PayU SA, decyzją Prezesa Narodowego Banku Polskiego z dnia 15 czerwca 2007 roku, uzyskała status Agenta Rozliczeniowego i zgodę na prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń PayU.PL. Umowy zawierane przez sklepy lub serwisy internetowe z PayU dają gwarancję jasnych procedur rozliczeniowych i zapewniają bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Bezpieczna transmisja danych

Transmisja danych na stronach serwisów współpracujących z PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.
Dowiedz się więcej czym są certyfikaty SSL.
Obejrzyj schemat działania SSL.

3D-Secure

Technologia 3D-Secure, z której korzystamy podczas obsługi płatności, pomaga nam w podnoszeniu poziomu bezpieczeństwa transakcji internetowych. Polega ona na odpowiedniej weryfikacji kart płatniczych przed ich użyciem, podczas której posiadacz karty przy pomocy specjalnego hasła potwierdza swoją tożsamość.

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |