Operacja Dakar

9788376421100
ISBN:978-83-7642-110-0
Tytuł oryginalny:Rajd Paryż-Dakar

Operacja Dakar


Premiera: 9 stycznia 2013 r.

Jedynaksiążka na świecie, z której dowiecie się wszystkiego o rajdzie Dakar!

Dlaczegorajd Dakar nie odbywa się w Afryce?
Co naSaharze robił polski Jelcz?
Któremukierowcy skradziono auto na pustyni?
Dlaczegonie ma relacji live z rajdu?

JacekBalkan wyczerpująco przedstawia nieznane dotąd kulisy tego zabójczego rajdu.

OperacjaDakar zdradzi, jak to się wszystko zaczęło, kto przygotowuje auta, którepokonały pustynie, gdzie śpią uczestnicy, co jedzą i który z nich zabiera zesobą masażystę…

Tysiącekilometrów groźnego rajdu, śmierć przyczajona za każdą wydmą,głośnyryk silników, sportowe maszyny, o których marzy każdy facet, i… złodziejeczyhający na auta.

Ekskluzywnewywiady m.in. z Krzysztofem Hołowczycem i Rafałem Sonikiem, jedynym Polakiem,który stanął na podium w Dakarze!

O łóżko trzeba było walczyć z karaluchami… Budzęsię w nocy i widzę na ścianie jakiś dziwny cień… Przyglądam się, a to dwiejaszczurki wyżerają karaluchy. A potem ktoś powiedział, że to świetnie, żemiałem jaszczurki w pokoju, bo to znaczy, że nie będzie węży.

Krzysztof Hołowczyc

Jeśli chcecie poczuć się jak uczestnicy tego morderczegorajdu, koniecznie zajrzyjcie do środka.

JacekBalkan, dziennikarz motoryzacyjny. W Radiu TOK FM od 10 latprowadzi audycjepoświęconewszystkim dziedzinom motoryzacji.

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |