Listopadowe nowości - już w księgarniach

20161109_101151Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi premierami naszego wydawnictwa. 

"Kuchnia grecka" George Calombaris
George, nazwany jednym z 40 najlepszych kucharzy świata, pokaże wam prawdziwą kuchnię grecką… z twistem! Tradycyjne receptury wzbogacił szczyptą nowych smaków!

 "Julia jest w Australii" Julia Raczko (Where is Juli + Sam) 
Zaplanowała samotną podróż dookoła świata. Ale tego, że nie zakończy jej w pojedynkę – nie mogła przewidzieć. Opowieść o życiu w Australii, ale także podróżach po najpiękniejszych jej zakamarkach: Sydney, Melbourne, Adelajda, Darwin, Cairns, Brisbane… A przede wszystkim o miłości.

"Jak spełniać marzenia" Michał Maj (Życie Jest Piękne)
To, co miało być zabawą - przerodziło się w plan na życie. Dziś Michał prowadzi popularnego bloga, podróżuje, realizuje swoje pasje. Skreśla kolejne pozycje na liście marzeń i dopisuje nowe. Daj się porwać tej inspirującej opowieści i zrealizuj swoje marzenia!

"Już zawsze razem" Abbi Glines 
Czy ich miłość przetrwa tę trudną próbę? Reese, odnalazła rodzinę, a także miłość swojego życia. Mase to książkę z bajki – troskliwy i przystojny. Gdy ich miłość kwitnie, na drodze staje jego „kuzynka” – dziewczyna, z którą spędził dzieciństwo. Reese zauważa, że Aida nie kocha go tak, jak przystało na kuzynkę…

"Słodkie więzy" J. Daniels 
Choć Dylan i Reese poznali się w dość nietypowy sposób, miłość prowadzi ich wprost przed ołtarz. Zanim jednak do niego dotrą czekają ich gorączkowe przygotowania, konfrontacje z natrętnymi matkami, huczne wieczory panieńskie i kawalerskie… A to dopiero początek. Co jeszcze się wydarzy zanim będą mogli powiedzieć sobie „tak”?

"Dotknij mnie" Abbi Glines 
Preston, największy kobieciarz w Sea Breeze poluje na piękne studentki. Gdy odkrywa, że starsze kobiety zapłacą za jego towarzystwo, kończą się jego problemy z brakiem pieniędzy. Wtedy poznaje delikatną Amandę, która zmienia jego życie. Choć wszystko wskazuje na to, że nie powinni być razem, siła namiętności jest silniejsza. Jak potoczą się ich losy?

"Biuro przesyłek niedoręczonych" Natasza Socha 
Do Biura Przesyłek Niedoręczonych trafiają listy, paczki i przesyłki, które nigdy nie odnalazły swoich właścicieli. Zuzanna początkowo nie przepada za pracą w tym miejscu, z czasem jednak coraz bardziej wciągają ją jego tajemnice. Kiedy odnajduje listy, których nadawcy od trzydziestu ośmiu lat nie mogą się spotkać, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Ma czas do Wigilii, potem będzie już za późno...

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |