"Trochę inny dziennik. 52 listy na każdy tydzień roku" już w sprzedaży!

Już jest! Jedna z najbardziej wyczekiwanych przez Was pozycji już w sprzedaży. "Trochę inny dziennik. 52 listy na każdy tydzień roku" Moorei Seal to niezwykle inspirujaca książka do samodzielnego uzupełnienia. Spodoba się miłośnikom robienia list, osobom, które lubią spisywać wspomnienia a także każdemu, kto po prostu lubi ładne rzeczy. Bo książka prezentuje się naprawdę pieknie.

dziennik1 

Kim jest jej autorka? Moorea Seal, autorka książki „Trochę inny dziennik. 52 listy na każdy tydzień roku” po skończeniu nauki w college’u nie potrafiła odnaleźć się na pogrążonym w recesji rynku pracy. Pracowała jako niania i asystentka rzeźbiarza, w wolnym czasie pisząc bloga i tworząc ilustracje. Ogromne znaczenie dla rozwoju kariery miał jej profil na pinterest.com, gdzie tworzyła piękne tablice inspiracji i w niezwykle krótkim czasie zebrała ogromną rzeszę obserwujących. „Pinterest dał mi ogromnego kopa. Dosłownie takiego, którego każdy posiadający wielkie marzenia, chciałby dostać" – mówi sama Moorea. W tym czasie też nauczyła się projektowania biżuterii i zaczęła ją sprzedawać przez internet. Wkrótce jej biżuteria stała się bardzo popularna – dziś ma sklep internetowy i stacjonarny w Seattle, projektuje i produkuje biżuterię, dodatki, akcesoria i ubrania i designerskie artykuły papiernicze.

dziennik srodek
Książka „Trochę inny dziennik. 52 listy na każdy tydzień roku” powstała jako efekt wyzwania, jakie Moorea przygotowała dla czytelników swojego bloga. Wyzwanie polegało na tym, aby raz w tygodniu znaleźć chwilę czasu i zrobić jedna listę – na przykład rzeczy, które cię inspirują, słów, które wzruszają, ludzi, którzy cię motywują, rzeczy za które jesteśmy wdzięczni. Książka zawiera 52 inspirujące listy do samodzielnego uzupełnienia. Każda z list opatrzona jest krótkim komentarzem autorki. Każda z nich staje się początkiem pięknej podróży w głąb siebie.
Książka do kupienia TUTAJ
Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |