Wrześniowe nowości w Wydawnictwie Pascal

Jesień w Wydawnictwie Pascal obrodziła nowościami. Bear Grylls, Kendall Ryan, Abbi Glines czy Natasza Socha to autorzy, których naszym czytelnikom nie trzeba przedstawiać. Będzie trochę o miłości, trochę o zbrodni, będzie sensacja i romans. Zajrzyjcie koniecznie do naszego sklepu - wszystkie pozycje znajdziecie w dziale NOWOŚCI.

1471349606„Working it”

Kendall Ryan

Premiera: 1 wrześniaEmmy marzy o modowej karierze w Nowym Jorku. Zostaje asystentką w jednej z agencji modelingowej, a praca pod rządami Fiony staje się koszmarem. Tylko Ben – niesamowicie przystojny model trzyma ją w tym miejscu. Gdy ich romans nabiera tempa, przeszłość mężczyzny wychodzi na jaw. Ich świat zmienia się całkowicie...
Jeszcze się spotkamy_72 rgb-500„Jeszcze się spotkamy”

Abbi Glines

Premiera: 5 września


Mase od zawsze wolał skromne życie teksańskiego ranczera od luksusów zapewnionych przez ojca. Odwiedzając jednak swoją przyrodnią siostrę Nan, w jej domu poznaje Reese – sprzątaczkę z trudną przeszłością. Choć dziewczyna podchodzi do niego z nieufnością, nie może się oprzeć półnagiemu przystojniakowi. Czy miłość okaże się silniejsza niż koszmary przeszłości?


plonace_anioly_wys500pix„Płonące Anioły”

Bear Grylls

Premiera: 14 września


Zwłoki nordyckiej bogini odkryte w arktycznym lodowcu, tajemnica nazistowskiej maszyny i dzieciak z afrykańskich slumsów - co je łączy? Jaką tajemnicę skrywa afrykańska dżungla? Prawdę może odkryć tylko on – William Jaeger. Jednak najpierw musi przetrwać w świecie intryg, konfliktów i walki. Czy mu się uda?

Trzymający w napięciu thriller psychologiczny z Afryką w tle autorstwa guru survivalu - Beara Gryllsa.


Naznaczeni_Mroczna strona 500„Naznaczeni. Mroczna strona”

Jennifer Lynn Barnes

Premiera: 14 września

Kontynuacja losów bohaterów powieści ”Naznaczeni”. Tym razem nie rozwiązują sprawy z przeszłości. Morderca – naśladowca działa w sposób do złudzenia przypominający ojca Deana, jednego z Naznaczonych. Cassie i przyjaciele starają się pomóc chłopakowi, który nie chce mieć nic wspólnego ze sprawą. Na dodatek dziewczyna zaczyna czuć do niego coś więcej.

dziecko_front_500"Dziecko last minute"

Natasza Socha

Premiera: 28 września

Kalina ma 46 lat i jest w ciąży z mężczyzną, którego poznała zaledwie kilka tygodni temu. Egoizm? Schyłek kobiecych możliwości? A może późne macierzyństwo jest jak wakacje last minute?
Nieplanowane, pełne niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Tyle, że te zwroty wywracają życie do góry nogami – niepokój miesza się ze szczęściem, byli partnerzy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, a rodzinne relacje już nigdy nie będą takie same jak wcześniej…
Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |