Nowa aplikacja Wydawnictwa Pascal!Wprowadziliśmy właśnie do App Store drugą po „Polsce na weekend” aplikację, która tym razem oferuje zakupy i darmowe pobrania przewodników i książek.

Publikujemy w niej nasze najpiękniejsze książki, które dzięki nowoczesnej technologii nie tracą nic ze swojej atrakcyjnej, oryginalnej formy – niemożliwej do odwzorowania w zwykłych plikach epub lub mobi. Zyskują także względem wersji papierowej możliwością błyskawicznej nawigacji.

Oferta podzieliliśmy na cztery kategorie: przewodniki, poradniki, kulinaria oraz literaturę. Dostępne jest już kilkanaście publikacji, z czego dwie są bezpłatne.

Dzięki współpracy z Biurem Podróży ITAKA udostępniliśmy darmową pełną wersję przewodnika „Wyspy Kanaryjskie”.
By ułatwić czytelnikom organizację wyjazdu, poszczególne rozdziały, np. „Fuerteventura” są otagowane i po kliknięciu w odpowiednią ikonę czytelnik przenoszony jest na stronę ITAKI, prezentującą ofertę Biura związaną z tą wyspą.
Drugą bezpłatną publikacją jest „Kolej na Polskę”, przewodnik wydany we współpracy z Fundacją Grupy PKP.

Zachęcamy w niej czytelników do wyprawy przez nadmorskie miejscowości oraz tętniące życiem miasta, do poznania górskich kolejowych szlaków z dawnymi lokomotywami. Proponujemy, by wsiedli do kolejki wąskotorowej, zachwycili się Bieszczadami i parowozami w Wenecji. Zwiedzili wspaniale odrestaurowane dworce we Wrocławiu i w Nowym Sączu. Zobaczyli z bliska zabytkowe lokomotywy w Chabówce i Wolsztynie.

Nie przegapcie kulinariów. Dostępne są bestsellery „Chleb. Domowa piekarnia”, „Jaglany detoks” oraz „W mojej tajskiej kuchni”.

Niebawem szykujemy się razem z przygotowującą dla nas aplikację firmą Setupo do poszerzenia funkcjonalności o pełnokontekstową wyszukiwarkę.

Dziś w sklepie Apple’a dostępna jest wersja 1.1. Zapowiadana aktualizacja planujemy jeszcze w tym roku.
Bądźcie z nami!

https://itunes.apple.com/…/app/pascal-wydawni…/id1021223239…

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |