Przewodnik Magdy Gessler po najlepszych restauracjach i hotelach już w sprzedaży!

Autorka o książce:

"Od czterech lat nieustannie podróżuję po Polsce. Łącznie przejechałam już ponad 300 tysięcy kilometrów, przemierzając ją wzdłuż i wszerz. Podróże pozwalają mi na odkrywanie kraju, o jakim zawsze marzyłam – pełnym smaku, zapachu, koloru i serdeczności. Odnalazłam w nim cudowne rodzinne restauracje i hotele zachwycające nieprawdopodobną jakością i wzruszającą czasem dbałością o gości.

Polska to dziś dla wszystkich ogromna, radosna niespodzianka. Jest pełna miejsc niezwykłych, rodzinnych, serdecznych i zjawiskowo pysznych. Ekologiczna rodzima kuchnia zaskakuje odkrywaniem na nowo starych, zapomnianych smaków we współczesnej, zdrowej i pełnej smaku formie. Nasze hotele śmiało mogą konkurować z najbardziej znanymi światowymi markami, niejednokrotnie bijąc je na głowę nie tylko jakością usług, ale niepowtarzalną w skali świata lokalizacją. Ogromnie się cieszę, że te wszystkie cuda mamy tuż obok, na wyciągnięcie ręki, w dodatku nader często w cenach zupełnie nieświatowych.

151 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce to mój subiektywny, emocjonalny wybór. Stoi za nim potrzeba podzielenia się z wami moim smakiem i ogromna chęć wskazania pysznych miejsc, których właściciele i ich rodziny pracują z pasją i miłością. Skorzystanie z ich gościnności będzie najlepszym potwierdzeniem, że ten wysiłek ma sens. Dla mnie będzie to ogromna satysfakcja, płynąca z tego, że mogłam pokazać restauracje spełniające marzenia o zapomnianych smakach, i hotele, w których po prostu poczujecie się jak w domu.

Weźcie ze sobą na wyprawę mój przewodnik. Zaprowadzi was w tajemnicze miejsca i pokaże cuda, o których w Polsce dotąd nikomu się nie śniło."

Link do zakupu: http://bit.ly/1Iqo6uQ

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |