Narty i snowboard na weekend [Seria na weekend]

9788375134636
ISBN:978-83-7513-463-6

Narty i snowboard na weekend [Seria na weekend]


Ilustrowany przewodnik "Narty i snowboard na weekend" przygotowano z myślą o tych wszystkich, którzy chcą "złapać chwilę" oddechu w sezonie zimowym i planują wypoczynek z rodziną, krótki aktywny wypad czy weekend z przyjaciółmi. To pierwszy w serii weekendowej przewodnik w zimowej szacie.

Prezentuje najbardziej atrakcyjne ośrodki narciarskie w Sudetach, Beskidzie Śląskim, Żywieckim i Sądeckim, Pieninach, Tatrach, na Podhalu i w Bieszczadach oraz trasy zjazdowe w ponad 20 miejscowościach nizinnych, m.in. Warszawie, Szczecinie i Bytomiu. Zawiera kompleksowe informacje, umożliwiające zorganizowanie zimowego wypoczynku na miarę potrzeb i oczekiwań: dane na temat terenów zjazdowych i wyciągów narciarskich, serwisów, wypożyczalni sprzętu, szkółek narciarski oraz opisy dostępnych zimą atrakcji turystycznych i zabytków. W przewodniku wymieniono też przytulne hotele i pensjonaty. Opisy urozmaicają zdjęcia oraz mapy, w tym mapy tras narciarskich.

Część przewodnikową poprzedza rozdział z poradami dla początkujących narciarzy i snowboardzistów, dzięki czemu czytelnik może odpowiednio przygotować się do sezonu.

Z przewodnikiem "Narty i snowboard na weekend" łatwo zaplanować weekendowy (ale również i długi) zimowy wypoczynek: wybrać miejscowość, trasę dojazdu, miejsce na nocleg, wypożyczyć sprzęt, poznać stopień trudności dostępnych tras, godziny otwarcia wyciągów. Przewodnik podsuwa również pomysły, jak spędzić czas po aktywnym wypoczynku.

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |