Na szczęście jesteś w Toskanii

9788376423524
Cena:9.90PLN
Dostępność:duża

Na szczęście jesteś w Toskanii

 

Rozśmieszająca do łez opowieść o tym, jak naprawdę wygląda życie we Włoszech!

 

Wiele kobiet marzy o Toskanii. Większość jednak wynajmuje wille i spędza dni, wędrując po okolicy i zwiedzając miasteczka na wzgórzach. Popijają wino i rozkoszują się jedzeniem. Po tygodniu wracają do domu z winem, oliwą i opowieściami o namiętnym romansie z Włochem.

 

Jednak tydzień w Toskanii to dla Jennifer stanowczo za mało. Dla pięknego i urokliwego Montepulciano postanawia rzucić wszystko, łącznie z dobrą posadą prawniczki! W miasteczku, które zmieściłoby się na dłoni Nowego Jorku, znalazła swój nowy dom. Z utęsknieniem wyczekiwała leniwych poranków na słonecznym balkonie, popijania espresso w towarzystwie włoskich przyjaciół i wieczorów z przystojnym Włochem.

 

Nieprzewidywalna włoska natura nie pozwoliła jej zaznać spokoju!

Italiana in prova

, Włoszka w okresie próbnym, musiała przejść prawdziwą inicjację, zanim została przyjęta do zamkniętego grona mieszkańców – plotki, zdrady i intrygi to chleb powszedni mieszańców Montepulciano, a spokój jest tutaj jedynie pozorny. Jak poradzi sobie spokojna prawniczka w świecie szalonych Włochów?


 

Bestsellery w tej kategorii

Apteka marzeń
Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |