Na przekór Toskanii

9788376420653
ISBN:978-83-7642-065-3
Typ Asortymentu:Książka

Na przekór Toskanii


Pamiętacie serial Cudowne Lata? Ichscenarzysta i producent opowie wam własną historię o życiu w Toskanii.

Po dwudziestu pięciu latach pisania scenariuszypracoholik Phil Doran miał już dosyć. Ale to jego żona Nancy, równieżzmęczona życiem w Hollywood postawiła, wszystko na jedną kartę. W malutkiejwiosce w Toskanii kupiła domek, ale bez wiedzy Phila.

Przeprowadzka do Włoch to jednak nie taka łatwasprawa.

Dlaczego każdy sklep czy biuro wtym kraju są zamykane na 4,5-godzinną przerwę na lunch w samym środkupopołudnia?
Dlaczego w domach są trzy różnegotypu gniazdka elektryczne i gdy chcę coś podłączyć do prądu, wtyczka nie pasujedo żadnego z nich?
Wreszcie jak to się dzieje, że gdypytasz Włocha o którąkolwiek z tych rzeczy, patrzą na ciebie jak na wariata?

Żeby zrozumieć Włochów i Włochy, po prostu trzeba tamzamieszkać.

To rozśmieszająca do łez, zabawna, opowieść ospędzaniu miodowych miesięcy przez całe życie. I to w takim miejscu jakToskania.
Czy Phil ulegnieczarowi włoskiej willi i będą to jego własne Cudowne lata?

Testimoniale:

Toskaniazyskuje, Hollywood traci. Kiedy myślisz, że na temat Włoch wszystko już zostałopowiedziane, pojawia się Phil Doran ze swoją zabawną historią o tym, jak toopierając się i krzycząc, został zaciągnięty do raju. LilaGarrett

Naprzekór Toskanii to zabawna, komiczna, wzruszająca, pikantna i słodka zarazempowieść. Pomyślcie o książkach Frances Mayes, dodajcie parmezan i oliwę zoliwek, a szybko poznacie porywający styl Dorana.
BarbaraDemarco-Barrett

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |