Morderstwo w Akademii

9788376423876
Premiera:2014-10-08
ISBN:978-83-7642-387-6
Tytuł oryginalny:AKADEMI MORDEN
Liczba stron:448
Format:130x200
Typ oprawy:miękka
Tagi:sensacyjne
Rok Wydania:2014

Morderstwo w Akademii

Z Królewską Szwedzką Akademią można rozstać się tylko na dwa sposoby – trzeba zostać z niej wykluczonym albo umrzeć.

 

14 maja 2012 roku popełniono pierwsze morderstwo – zastrzelony zostaje sekretarz Akademii Nobla. Na jego ciele znaleziono ślady prochu z 1860 roku. Kolejne morderstwa na członkach Akademii to tylko kwestia czasu.

 

Do śledztwa przydzielono młodą policjantkę Claudię. Nie brakuje jej dociekliwości, jednak wkrótce zaczyna być niewygodna dla przełożonych i zostaje odsunięta od sprawy. Chociaż grożą jej poważne konsekwencje, podejmuje nierówny wyścig z czasem i zaczyna badać zabójstwa na własną rękę.

 

Z każdą godziną napływają doniesienia o następnych, coraz bardziej brutalnych i wyrafinowanych zbrodniach.

 

Kto wygra? Ona czy tajemniczy morderca?

Jaki jest klucz do tej zagadki?

Kim jest morderca – specem od nowoczesnej broni? A może duchem z przeszłości?

 

Genialny kryminał trzymający w napięciu do ostatniej strony

 

Obowiązkowa pozycja dla wielbicieli Kodu Leonarda da Vinci oraz Dziewczyny z tatuażem.

 

 

Mężczyźni, jeden po drugim, powoli wstawali i zamroczeni rozglądali się dokoła. Kiedy opadły kłęby dymu i kurzu, ich oczom ukazały się rozmiary katastrofy. W miejscu zabezpieczonego pomieszczenia na trzecim piętrze ziała wielka dziura, pancerne szkło i beton rozpadły się na kawałki, pokruszyły się niczym zgnieciony domek z piernika. Z wygiętych prętów zbrojeń zwisało ciało członka Akademii, martwe i zniekształcone. Z jego twarzy została krwawa miazga, prawe ramię było wyrwane z tułowia. Siła eksplozji rzuciła Vilgotem Elmanderem o ścianę niczym szmacianą lalką, wytworzona próżnia wyssała tlen z jego płuc i rozsadziła je.


Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |