Misja: przetrwanie - Piaski skorpiona

9788375139693
Premiera:2012-02-22
ISBN:978-83-7513-969-3
Tytuł oryginalny:Mission Survival: Sands Of The Skorpion

Misja: przetrwanie - Piaski skorpiona


Nowy cykl powieściowy mistrza survivalu Beara Gryllsa!

Autentyczne techniki przetrwania w najtrudniejszychsytuacjach!

Beck Granger powraca! Tymrazem będzie się musiał zmierzyć z bezlitosną pustynią i bezwzględnymiprzemytnikami. Kolejna po Złocie bogów i Wilczym szlaku opowieść,od której nie będziesz się mógł oderwać!

BeckGranger wraz ze swoim przyjacielem Peterem przypadkowo poznali tajemniceprzemytników i muszą uciekać przez mordercze piaski. Jeśli nie zdołają dotrzećdo cywilizacji, grozi im powolna, okrutna śmierć.

Jak zdobyć wodę...

Jak jeść skorpiony...

Jak wytrzymać straszliwe upały...

Beck mado dyspozycji tylko kilka prowizorycznych narzędzi – niezbyt ostry scyzoryk, strażacki toporek,latarkę, kawałek linki i podarty spadochron. W dodatku pustynia nie jestjego jedynym wrogiem. Zbyt dużo wie i teraz ścigają go niebezpieczniprzestępcy. Musi także opiekować się swoim przyjacielem, który nigdy nieznalazł się w tak trudnej sytuacji i nie zna żadnych technik przetrwania. CzyBeck poradzi sobie w obliczu zagrożeń?

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |