Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia

Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia
Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia
Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia
9788381030854
Premiera:2017-08-30
ISBN:978-83-8103-085-4
Liczba stron:320
Format:162x210mm
Typ oprawy:zintegrowana
Tagi:dieta, blogowe, poradnik, weganie, wegetarianie, lifestyle
Rok Wydania:2017
Cena:44.90PLN
Dostępność:duża

Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia

Coraz częściej rozumiemy, że nasze ciało jest sejsmografem, który precyzyjnie reaguje na to, co zjadamy. W poszukiwaniu dobrej, zdrowej diety napotykamy całą masę różnorakich propozycji i łatwo się w tym gąszczu pogubić. Dlatego z przyjemnością polecamy książkę Agnieszki Pająk, która wręczy Państwu klucz do skomponowania własnej, osobistej, najbardziej odpowiedniej diety opierającej się na metabolicznym IQ.

Barbara i Jerzy Stuhrowie

Jedzenie to piękna sprawa. Jemy oczami albo jemy z głową. Absolutnie jestem za tym drugim wariantem, bo to lepsze, zdrowsze i na topie. A Wy? Książka Agnieszki podpowie, jak jeść, żeby nasze życie stało się bardziej smakowite, atrakcyjniejsze, a co najważniejsze – zdrowsze. Bez żadnych skrupułów polecam!

Andrzej Polan, szef kuchni (Dzień dobry TVN)

 

 

Poznaj swoje metaboliczne IQ i zacznij odżywiać się mądrze!

 

Narzekasz na brak energii i nieustanne zmęczenie?

Łatwo się złościsz i odczuwasz niepokój?

Nie możesz pozbyć się powracających migren i alergii?

 

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś „tak”, przyczyna może tkwić w niewłaściwym odżywianiu. Każdy z nas ma genetycznie zaprogramowaną skłonność do tolerancji niektórych grup jedzenia. Stąd biorą się trzy podstawowe typy metabolizmu: węglowodanowy, mieszany i białkowy.

Czy wiesz, który jest zakodowany w twoim ciele?

 

Agnieszka Pająk proponuje autorski program diety zgodnej z predyspozycjami metabolicznymi organizmu. Dzięki odpowiedniemu odżywianiu poprawisz wydajność i koncentrację, wzmocnisz odporność, zwiększysz poziom energii, a nawet… zmienisz jakość swoich relacji z innymi ludźmi!

Metrykę dostajemy w prezencie urodzinowym, nad wiekiem biologicznym pracujemy całe życie.

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |