Malediwy - Złota seria

Malediwy - Złota seria
Premiera:2021-11-24
ISBN:978-83-8103-854-6
Liczba stron:288
Format:142x200
Typ oprawy:miękka
Rok Wydania:2021
Cena:69.90PLN
Dostępność:duża

Malediwy - Złota seria

Premiera 24.11.2021

MALEDIWY

 

#maldivesdiving

Obserwowanie z bliska bujnego życia rafy koralowej dostarczy tyle wrażeń co najlepszy kryminał.

 

#maldivessunset

Wyspy-resorty to małe miasteczka z wszystkimi luksusami, jakie można sobie wymarzyć. Obsługa czuwa, aby goście czuli się jak w raju.

 

#maldivesresorts

Malediwy to jeden z najbardziej malowniczych zakątków świata. Podczas zachodu słońca płonące niebo odbija się w tafli spokojnego oceanu.

 

#hulhumalebeach

Piękna plaża blisko lotniska. Od niedawna wydzielono na niej część, gdzie istnieje możliwość opalania się w bikini.

 

Malediwy to stan umysłu: wyspiarskie życie bez pośpiechu regulowane rytmem lub kaprysami oceanu. Zegarek można schować od razu po przyjeździe – tutaj się nie przyda. To ponadto znikający raj, w którym człowiek przypomina sobie o niezwykłości natury i o konieczności jej ochrony za wszelką cenę.

Justyna Orłowska, autorka przewodnika

 

Justyna Orłowska

Badaczka społeczno-kulturowych aspektów zmian klimatu. Autorka i uczestniczka związanych z tą problematyką projektów na Malediwach, m.in. dla UNICEF na temat sytuacji dzieci w kontekście postępujących zmian klimatu czy dla Polskiej Akademii Nauk o kulturowej świadomości zagrożeń środowiskowych.

Klienci kupili również:

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |