Majorka[Pascal Lajt]

9788376424668
Premiera:2015-03-19
ISBN:978-83-7642-466-8
Liczba stron:156
Format:115x190
Typ oprawy:miękka
Rok Wydania:2015
Cena:26.90PLN
Dostępność:duża

Majorka[Pascal Lajt]

Skąd się wzięła Palma na Majorce?
Kto wjechał na koniu do kościoła, ścigając pewną pannę?
Gdzie powstało słynne Preludium deszczowe Chopina?
Która z największych atrakcji na wyspie jest… pod ziemią?

Majorka, czyli nowe spojrzenie na stolicę Balearów. Po wyjeździe z Pascalem odkryjesz „niebo jak turkus, morze jak lazur, góry jak szmaragd, powietrze jak w niebie”.

Śródziemnomorski klimat, ciepłe morze i piaszczyste plaże, smaczne potrawy, mnóstwo barów, klubów i restauracji przy nadbrzeżnych promenadach, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, piesze szlaki i trasy rowerowe wśród wspaniałych krajobrazów, sklepy z pamiątkami – królewska Majorka to wymarzona wyspa na wakacje. Lubią ją starsi, spragnieni słońca i wypoczynku, i młodzi, z niecierpliwością oczekujący na dobrą zabawę w dyskotekach.
Na wyspie jest ponad 170 różnych plaż, z których ponad 50 oznaczono Błękitną Flagą za czystość. Plaże te są bardzo urozmaicone – od niewielkich, romantycznych, otoczonych skalistymi wzniesieniami lub zatokami, po szerokie i długie, zachęcające do relaksujących spacerów.
Zofia Siewak-Sojka, redaktorka, autorka przewodników turystycznych

Klienci kupili również:

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |