Już zawsze razem

Już zawsze razem
Już zawsze razem
9788376428895
Cena:14.90PLN
Dostępność:duża

Już zawsze razem

Miłość na przekór całemu światu

 

Reese jest nareszcie szczęśliwa! Nie dość, że odnalazła rodzinę, o której istnieniu nie wiedziała, to ma przy sobie mężczyznę swoich marzeń – Mase’a. To prawdziwy książę z bajki – troskliwy, uroczy i niesamowicie przystojny. Tak, teraz wszystko zaczyna się układać.

 

Gdy Reese odwiedza nową rodzinę w Chicago, Mase spędza ten czas ze swoją „kuzynką” Aidą. Chociaż nie są spokrewnieni, wychowywali się niemal jak rodzeństwo. Kiedy Reese wraca, zauważa, że dziewczyna manipuluje jej ukochanym. I chociaż Mase niczego nie podejrzewa, Reese wie, że Aida nie kocha go tak, jak przystało kuzynce…

 

Czy miłość Reese i Mase’a przetrwa tę próbę?

 

 

TEKSTY NA SKRZYDŁA

Chwyciłam go za ramiona, gotowa, by zaczął poruszać się we mnie.

Wiedziałam, że to będzie niesamowite – absolutnie niesamowite. Nie sposób było opisać to, co czułam, kochając się z Mase’em.

 

 

Reese zdjęła mi kapelusz i rzuciła go na kanapę, po czym zanurzyła palce w moich włosach. Jej pocałunki były niczym ciepły miód i byłem całkiem pewien, że mógłbym całować się z nią w nieskończoność. Miękkie krągłości w moich dłoniach i te anielskie usta to było więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałem.

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |