Grzeczna to już byłam

9788376424248
Premiera:2014-10-22
ISBN:978-83-7642-424-8
Tytuł oryginalny:GRZECZNA TO JUŻ BYŁAM
Liczba stron:336
Format:144x208
Typ oprawy:miękka
Typ Asortymentu:Książka

Grzeczna to już byłam

DOBRY SEKS ŁĄCZY PARY BARDZIEJ NIŻ GAR GORĄCEJ ZUPY NA STOLE!

 

Dążenie do orgazmu wyzwala kobiety. Uczy nas zauważać, że nasze potrzeby i pragnienia też się liczą, że zasługujemy na rzeczy dobre i na dobre traktowanie. A kiedy kobieta czuje się w sypialni swobodnie, jej partner tylko na tym korzysta.

Nieważne, co robią albo czego nie robią inni.

Pomyśl o tym, czego TY chcesz.

Na co masz ochotę, co cię ciekawi i co sprawia ci przyjemność?

Zastanów się, czego pragniesz, i wyciągnij po to rękę.

 

JOANNA KESZKA

Bezwzględna zwolenniczka odkrywania przyjemności w seksie, nieustraszona testerka wibratorów i twórczyni najseksowniejszego portalu dla kobiet Barbarella.pl. Wspiera kobiety w pozwalaniu sobie na więcej: w seksie i w życiu.

 

RADZI

Nie udawaj, że nie masz łechtaczki, ciesz się doznaniami, które możesz dzięki niej przeżywać.

 

OBALA MITY

Prawda jest taka, że penetracja to najlepsza droga do orgazmu, ale dla… mężczyzn. Kobiety do radości z seksu potrzebują czegoś więcej niż tylko penisa we wzwodzie: atmosfery zabawy, flirtu, wygłupów i igraszek.

 

PODSUWA POMYSŁY

Zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem: bawcie się jedzeniem i seksem, kochajcie się przy świecach i z opaską na oczach, piszcie własne scenariusze erotyczne, kolekcjonujcie erotyczne gadżety godne rozwiązłej pani domu i nigdy nie zawahajcie się ich użyć.

 

Radość z seksu dla wszystkich kobiet!

Jak stać się niepoprawną romantyczką z lubieżnymi myślami?

Jak wybrać swój pierwszy wibrator?

Czy warto ćwiczyć mięśnie Kegla?

Do czego służą kulki gejszy?

Pewność siebie jest sexy!

Jak bawić się w scenariusze erotyczne?

Warto rozmawiać o seksie!

Dla kogo kajdanki, dla kogo opaska na oczy?

Jak połączyć czekoladę i erotyczne wersety?

Jakie gadżety podkręcą temperaturę miłosnych manewrów?

 

JOANNA KESZKA

Dziennikarka i redaktorka, specjalistka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych.

Prowadzi najseksowniejszy portal dla kobiet – Barbarella.pl, otworzyła pierwszy w Polsce LoveStore.Barbarella.pl z eleganckimi gadżetami erotycznymi dla kobiet i par.

 

Jestem kobietą, feministką, mam męża, jednego i tego samego od ponad dziesięciu lat, niezaprzeczalnie wyjątkową córeczkę oraz kota. Byłam świetnym materiałem na kurę domową. Potrafię dobrze gotować. Od najmłodszych lat przyuczano mnie do zmywania, prasowania, odkurzania i podawania. Ja miałam być mila, mężczyzna – silny.

Tkwiąca we mnie ciekawość świata oraz entuzjazm dla poznawania i doświadczania nowych rzeczy wprawiły w bieg splot wydarzeń, który ze świetnej kandydatki na gospodynię uczynił ze mnie nie mniej świetną specjalistkę od kobiecej seksualności.

Pisząc i opowiadając o seksie z kobiecej perspektywy, poruszam wszystkie ważne dla mnie jako kobiety kwestie: prawa do przyjemności, odkrywania swoich potrzeb i podążania za swoimi pragnieniami. Namawiam do samodzielności i brania odpowiedzialności za swoje życie we wszystkich jego sferach: zarówno seksualnej, jak każdej innej.

 

 

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |