Gotuj i chudnij, szybko i łatwo

9788375138474
Premiera:2011-05-04
ISBN:978-83-7513-847-4
Tytuł oryginalny:Cook Yourself Thin Quick and Easy
Typ Asortymentu:Książka

Gotuj i chudnij, szybko i łatwo


Odchudzanie bez wyrzeczeń.Gotuj i chudnij szybko & łatwo tokolejna propozycja z lubianej serii "Gotuj i chudnij" dla miłośniczeksmacznego, zdrowego i niskokalorycznego jedzenia. Dla wszystkich tych, którzychcą zrzucić zbędne kilogramy na dobre, znajdą w świeżej różowej odsłonie ponad100 nowych przepisów. Poradniki Gotuj i chudnij to coś więcej niż książkikucharskie - to przewodniki po zdrowym stylu życia!

Druga część serii prezentuje 100 zupełnie nowych przepisówpotraw na śniadania, lunche, desery, a nawet niepowstrzymane napady głodu.Autorką książki jest Kay Plunkett-Hogge, znana publicystka z dziedziny sztukikulinarnej, oraz grupa bloggerów portalu www.cookyourselfthin.com, którzy odczasu wydania pierwszej części z serii Gotuj i chudnij za pośrednictwem stronyinternetowej wymieniają się przepisami na zdrowe i niskokaloryczne dania orazwspierają w odchudzaniu. Gotuj i chudnij szybko & łatwo to ichwspólne dzieło i sukces, którym postanowili z innymi się podzielić.

W książce można znaleźć nowatorskie przepisy tradycyjnychdań, np. barszczu, grochówki, zapiekanek, ale i bardziej egzotyczne potrawy zcałego świata, tj. indyjskie curry, brytyjskie Panackelty, tureckie kebaby iluizjańskie burgery - a wszystko smaczne, zdrowe i sycące!


Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |