Europa na weekend [Seria na weekend]

9788375137460
ISBN:978-83-7513-746-0
Typ Asortymentu:Książka

Europa na weekend [Seria na weekend]


Przewodnik Europa na weekend to 24 pomysły na weekendowe wycieczki po Europie. W obszernym pond 500 stronicowym przewodniku znajdziemy Niemcy, Austrię, Czechy, Słowację, Węgry, Ukrainę, Litwę, Danię i Szwecję.

Przewodnik Europa na weekend:
- Informacje o kraju, możliwościach dojazdu, bezpieczeństwie, bazie turystycznej
- Atrakcyjnie skomponowane trasy wycieczek weekendowych
- Orientacyjny czas zwiedzania rekomendowanych atrakcji
- Aktualne informacje na temat gastronomii, noclegów i rozrywek
- Dużo ciekawostek, dygresji i pięknych zdjęć
- Przejrzysty układ informacji, łatwa nawigacja i praktyczne mapki

Książka jest przyjazna czytelnikowi i zapewnia łatwy dostęp do wszelkich informacji przydatnych w czasie podróży. Korzystanie z przewodnika umożliwia przejrzysty podział na trasy weekendowe i konsekwentny układ informacji w obrębie poszczególnych tras. Na wstępie rozdziału znajdują się wiadomości topograficzne, dalej krajoznawcze i wreszcie praktyczne. Miejscowości i atrakcje opatrzone są dodatkowymi informacjami ułatwiającymi podróżowanie. Kolorowe ramki zawierają dygresje historyczne i kulturalne, a także legendy, ciekawostki i anegdoty.

Na końcu opisu każdej trasy znajdują się Informacje praktyczne zawierające adresy i telefony instytucji turystycznych udzielających informacji lub zajmujących się rezerwacją noclegów. Zamieszczono tam również dane na temat wybranych restauracji oraz kawiarni, barów i pubów. Szczególnie sympatyczne lub osobliwe miejsca oznaczono koniczynką. Czytelnik znajdzie w przewodniku informacje dotyczące noclegów - wybrane obiekty wraz z krótką charakterystyką i kategorią cenową. W sekcji Rozrywka zamieszczono informacje na temat wszelkich form rekreacji, od tańca poprzez pływanie i jazdę konną aż po wędkowanie i loty widokowe. Nie zabrakło wiadomości o ciekawych imprezach cyklicznych odbywających się w odwiedzanych miejscowościach.


Podyskutuj o przewodniku na forum >>>

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |