Ekskluzywny Menel

9788376425870
Premiera:2015-10-07
ISBN:978-83-7642-587-0
Tytuł oryginalny:Eksluzywny Menel
Liczba stron:272
Format:166x242mm
Typ oprawy:twarda-szyta, kapitalka, grzbi

Ekskluzywny Menel

Obok niego nie da się przejść obojętnie, bo ma styl i charakter!  Ekskluzywny Menel  jest stuprocentowym mężczyzną, co doskonale pokazuje w swoich stylizacjach. Jako jedna z pierwszych zauważyłam Kamila  w polskiej blogosferze. Z tym większą przyjemnością polecam  jego książkę, która dla wielu (nie tylko panów) będzie wspaniałą inspiracją.


Dorota Wróblewska, krytyk mody

Ekskluzywny Menel, jeden z najpopularniejszych blogerów modowych w Polsce, przebojem zdobył internet, wyznaczył trendy i na dobre zmienił nasze przekonania o tym, jak powinien wyglądać i kim być współczesny mężczyzna. Znasz jego blog? Sięgnij po książkę.

 

W czym tkwi sekret męskiej mody?

Jak dobrze wyglądać i dobrze żyć?

 

Autor otwiera przed czytelnikami swoją szafę i zdradza patenty na stylizacje w wersji street, casual i smart casual. Tworzy inspirujący, świeży, a jednocześnie nawiązujący do klasyki przewodnik po jego stylu. Stylu, który odnosi się nie tylko do sposobu, w jaki się ubieramy, ale także tego, gdzie bywamy i jak… myślimy.

 

Menelska moda.

Menelskie miejsca.

Menelskie myśli.

 

Kamil Pawelski – jeden z najlepiej ubranych Polaków. Zdobywca nagrody magazynu „Glamour” w kategorii Blog Roku portalu Onet.pl. Przez ponad dziesięć lat pracował dla największych sieci odzieżowych. Uważa, że styl wypływa z nas, a mężczyzna powinien być ubrany, a nie przebrany. Prowadzony przez niego blog codziennie odwiedzają tysiące czytelników.

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |