Dzwony o zmierzchu. Ostatni portret

9788381038133
Premiera:2022-01-02
ISBN:978-83-8103-813-3
Liczba stron:384
Format:138x207
Typ oprawy:miękka

Dzwony o zmierzchu. Ostatni portret

 

Saga rodziny Gardowskich.

Niełatwe wybory bohaterów pomiędzy dążeniem do szczęścia a lojalnością wobec najbliższych na tle wydarzeń okresu wojennego.

Janina coraz trudniej radzi sobie z ukrywaniem tajemnic. Zastanawia się, jak jej romans z Jakubem Zigmanem mógł zabrnąć tak daleko. Wzrastające nastroje antyżydowskie w Europie zmuszają mężczyznę do wyjazdu z Płocka. Czy Janina i Jakub jeszcze kiedykolwiek się spotkają?

Córka Gardowskich – Michalina – wchodzi w okres dojrzewania, zaczyna mierzyć się z plotkami na temat jej pochodzenia i poszukiwaniem tożsamości. Czy dziewczyna odkryje okrutną prawdę o jej biologicznych rodzicach?

W życiu Antoniego pojawia się młoda sekretarka – Marzena Markowska, której mężczyzna pomaga wyjść ze skomplikowanej sytuacji, co bardzo zbliża ich do siebie. Tymczasem niespodziewanie Gardowscy otrzymują od losu prezent, o którym marzyli od lat.

 

Klienci kupili również:

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |