Dziewczyny z Nowego Jorku

9788376421995
Premiera:2013-07-31
ISBN:978-83-7642-199-5
Tytuł oryginalny:Brooklyn Girls
Typ Asortymentu:Książka

Dziewczyny z Nowego Jorku

 

Powieść dla fanek seriali Dziewczyny i Seks w wielkim mieście

 

Rok po roku dwudziestoparoletnie kobiety przybywają do Nowego Jorku w poszukiwaniu znanych marek i miłości.

Carrie Bradshaw

 

Nigdy nie bzykaj się z bratem swojej współlokatorki.

To prosta, acz niezawodna zasada.

A ja ją złamałam zeszłej nocy. Dwa razy.

Ups.

 

Poznaj Pię Keller. Bystrą, wyrafinowaną i... zepsutą. Jej pomysł na życie? Załatwiona przez rodziców praca w nowojorskiej agencji public relations i imprezowanie w weekendy. Pomysł się sprawdza, aż do niedzielnego poranka, kiedy to zdjęcie Pii tańczącej topless na stole ląduje na Facebooku.

 

Dziewczyna traci pracę, a rodzice odcinają kurek z pieniędzmi. Pia podobnie jak Hanna z serialu Dziewczyny (Girls) ma kilka tygodni, by wziąć życie w swoje ręce. Czas zrezygnować z szaleństw i partnerów na jedną noc.

 

Witaj w świecie dziewczyn z Nowego Jorku. Pia, Angie, Madeleine, Julia i Coco właśnie zaczynają przygodę życia w najwspanialszym mieście świata.

 

Opowieść o przyjaźni, dojrzewaniu i nauce na błędach.

Szybka jak rollercoaster akcja, ostry humor i współczesny Nowy Jork. Hipsterski. Cyniczny. A jednocześnie wciągający i magiczny.

 

Bridget Jones spotyka tu Carrie Bradshaw. Tylko że mają trochę mniej lat.

 

Zabawna, życiowa historia dwudziestokilkulatek w Nowym Jorku, które realizują swój nie-do-końca-taki-jak-wymarzony-amerykański-sen. Cięty jak brzytwa dowcip i sporo ciepła zarazem. Dziewczyny z Nowego Jorku czyta się jednym tchem.

Cara Lockwood, „USA Today”

 

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |