Dolce Vita

9788376421476
Premiera:2013-02-28
ISBN:978-83-7642-147-6
Tytuł oryginalny:The Dolce Vita Diares

Dolce Vita


Premiera: 6 marca 2013 r.

Niewiedzieli nic o Włoszech i nikogo tam nie znali, ale uwielbiali oliwę iprzygody.

Cathy i Jason rezygnują zdobrze płatnej pracy producentów telewizyjnych w Los Angeles. Wraz z rocznącóreczką wyruszają w podróż ku nowemu życiu we Włoszech. By zrealizować życiowemarzenie, kupują zaniedbany gaj oliwny w malowniczym Loro Piceno i z każdymdniem ich życie nabiera włoskiego smaku.

Jak przekonają miejscowegopolicjanta, że mieszkają tu już na stałe, choć w domu nie ma wody ani prądu?

Czy poradzą sobie zzabawną ekipą robotników-lekkoduchów?

Czy zniechęcą sąsiada dokłusowania w ich ogrodzie?

Dolce Vita to nie jest tradycyjnaopowieść o zachodach słońca nad Morzem Śródziemnym czy odbudowie zrujnowanegodomu. To odświeżająco szczera opowieść o tym, co się dzieje, kiedy człowiekrzuca się w nieznane, a życie na pustkowiu tylko wzmaga pragnienie powrotu domiasta. Dowcipnie napisana, urocza opowieść, która ukazuje początki życia wobcym kraju bez otoczki romantyzmu.

DolceVita to prawdziwa oliwkowa epopeja. Pod koniec tejopowieści czytelnik będzie wiedział znacznie więcej o oliwie, zatęskni doWłoch, poczuje głód i nie będzie chciał się rozstać z Cathy i Jasonem.

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |