Do zobaczenia w Barcelonie

9788376423685
ISBN:978-83-7642-368-5
Tytuł oryginalny:DO ZOBACZENIA W BARCELONIE
Liczba stron:336
Format:130x200mm
Typ oprawy:miękka-klejona pur
Typ Asortymentu:Książka

Do zobaczenia w Barcelonie

 

Przesycona magicznym klimatem Barcelony i gorącymi rytmami flamenco opowieść o tym, jak szukając szczęścia, niespodziewanie odnaleźć samego siebie.

 

Trzy kobiety – przyjaciółki, rywalki – wyjeżdżają do Barcelony, by w najsłynniejszej katalońskiej szkole uczyć się flamenco.

Małżeństwo Ewy rozpada się, a jedyną odskocznią od rzeczywistości jest dla niej taniec. Swoją pasję dzieli z Gośką, przyjaciółką i prawdziwym aniołem stróżem. Z Martą znają się niezbyt blisko.

Wszystko zaczęło się jeszcze w Poznaniu, gdzie poznały Paco, przystojnego Hiszpana, mistrza flamenco i uwielbianego nauczyciela. Wakacyjny wyjazd, by to właśnie u niego uczyć się tańca, wydawał się doskonałym pomysłem.

Ta podróż daje im jednak znacznie więcej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać – odmienia ich życie w najbardziej nieoczekiwany sposób. Bo czy szczęście jest zawsze tam, gdzie go szukamy?

 

Pierwsza powieść o flamenco napisana przez Polkę z polskiej perspektywy!

 

Fantastycznie przedstawiona Barcelona i genialne opisy flamenco. Historia pełna namiętności i południowego żaru bijącego z każdej strony. Gorąco polecam.

Paula Klich, autorka bloga mojswiat-szelestkart.blogspot.com

 

Uległam urokowi tej książki i poddałam się magii flamenco. Zapragnęłam przejść się uliczkami Barcelony, zasmakować w hiszpańskiej kuchni, zobaczyć popisy tancerzy i poczuć powietrze wprawione w ruch wachlarzami tancerek. Ta opowieść o miłości i wielkiej pasji pochłonęła mnie bez reszty.

Bernardeta Łagodzic-Mielnik, autorka bloga cudownyswiatksiazek3.blogspot.com

 

Literacka podróż do świata tańca, dobrego jedzenia, zabytków i uczuć. Poznamy gorzki smak zdrady i słodki smak miłości. Zwiedzimy Barcelonę, miasto parnych nocy, pełnych namiętności i porywającej muzyki. Spotkamy ludzi szukających własnej drogi w życiu, aby przekonać się, że szczęście zależy często od nich samych.

Agnieszka Lingas-Łoniewska, autorka powieści dla kobiet

 

Anna B. Kann – gdyby mogła, mieszkałaby w Barcelonie. Przez kilka lat zgłębiała tajemnice flamenco, ucząc się go od najlepszych. Jej reportaże i filmy dokumentalne można oglądać w TVP. Debiutując jako autorka powieści, przyjęła pseudonim artystyczny. Niech więc reszta pozostanie zagadką.

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |