Chleb. Domowa piekarnia

9788381039307
Premiera:2014-10-30
ISBN:978-83-8103-930-7
Liczba stron:272
Format:163x238
Typ oprawy:miękka
Rok Wydania:2022

Chleb. Domowa piekarnia

Ręczne wyrabianie chleba to doskonały sposób na pozbycie się stresu, wyładowanie emocji, uspokojenie, zwolnienie tempa dnia codziennego. Bo chleb nie lubi pośpiechu.
A ciepły bochenek z chrupiącą skórką jest nagrodą dla cierpliwych.

Chleb. Domowa piekarnia to nie tylko książka kucharska prezentująca ponad 70 przepisów na różnego rodzaju chleby i bułki na zakwasie, pieczywo drożdżowe, słodkie przysmaki i potrawy, które można z chlebem podawać. To także piękna historia rodzinnej tradycji, pełna ciepła opowieść o fascynacji piekarnictwem i o miłości do chleba.

Piotr Kucharski pochodzi z rodziny piekarzy. Wygrał drugą edycję konkursu „Gotuj o wszystko”, często można go oglądać w Dzień Dobry TVN.

Kompetentny podręcznik o domowym wypieku pieczywa, zawierający również przepisy na potrawy z chlebem związane. Dobrze napisany, ładnie wydany, klarownie ułożony – sięgam po niego z niekłamaną przyjemnością, ponieważ cieszy nie tylko treścią, ale i formą.
Robert Makłowicz

To pełna humoru osobista opowieść, w której wątki rodzinne splatają się z ogromną wiedzą autora. Doskonała lektura i pachnący powód do zamiany domu w kameralną piekarnię, gdzie nie zmarnuje się żaden okruszek.
Daria Pawlewska, wydawczyni magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK

Klienci kupili również:

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |