Chiny i Tybet - Złota Seria

9788376420806
Premiera:2012-10-08
ISBN:978-83-7642-080-6
Cena promocyjna:34.93PLN
Stara cena:49.90PLN
Oszczędzasz 14.97PLN (30%)

Chiny i Tybet - Złota Seria


Premiera: 8.X.2012 r.

Krajobrazy wietrznych równin pustyni Gobi, niesamowite wzgórza w Guizhou, północne stoki Everestu, cenne zabytki, nowoczesne miasta oraz Wielki Mur. Państwo Środka jest tak różnorodne i interesujące jak żaden inny kraj na świecie!

Fascynujący kraj jednej z najstarszych, nieprzerwanej do dzisiaj cywilizacji świata. A przede wszystkim ludzie, nie tylko większość Han, jak nazywa się rdzennych Chińczyków, ale także mniejszości etniczne o bogatej kulturze i tradycji.

Elżbieta Dzikowska


ZŁOTA SERIA PASCALA

Przewodniki dla tych, którzy chcą zobaczyć więcej, nie rezygnując z luksusu. Wszystko, co najważniejsze dla nowoczesnego turysty, podane w atrakcyjnej formie. Miejsca, które trzeba odwiedzić. Niezapomniane atrakcje, kultura i sztuka, zakupy, ciekawostki.

Przewodnik niezbędny przed wyjazdem, w trakcie podróży, jak i po powrocie, by przywoływać wspomnienia z wakacji. Pascal poleca!

Złoto tematów Pascala: Indie i Nepal (premiera 14.XI), Meksyk (premiera 14.XI), Ziemia Święta i Jordania, Sri Lanka (premiera 14.XI) oraz Tajlandia.

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |