Bycie w śmierci

9788376429380
Premiera:2017-01-18
ISBN:978-83-7642-938-0
Liczba stron:320 str.
Format:140x205mm
Typ oprawy:miękka
Rok Wydania:2017

Bycie w śmierci

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów "The Last of Us", "Westworld", "World War Z".

Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. 
Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. 
Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek.

Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość. 
Michał R. Wiśniewski, autor powieści "Jetlag" i "God Hates Poland" 

Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że ten horror wcale nie jest niemożliwy… Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Zdecydowanie polecam! 
Krzysztof Korsarz Biliński, "Misterium Grozy"

Żywe trupy są oczywiście wiodącym motywem powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta książka, okażą się mroczniejsze niż niejeden horror. Szczerze polecam! 
Andrzej Wardziak, pisarz, autor "Infekcji"

Mikołaj Marcela, specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor książek "Monstruarium nowoczesne" oraz "Niemartwi, ciała wasze jak chleb", której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści. 

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |