Belgia i Luksemburg [Przewodniki ilustrowane]

9788375139860
ISBN:978-83-7513-986-0
Cena promocyjna:15.96PLN
Stara cena:39.90PLN
Oszczędzasz 23.94PLN (60%)

Belgia i Luksemburg [Przewodniki ilustrowane]

Dodruk: 11 kwietnia 2013 r.

Daj sięskusić Belgii. Ten niewielki kraj w równym stopniu co kuchnią, piwem iczekoladą urzeka architekturą Brugii i Gandawy oraz malarstwem Breughela iRubensa. Królestwo Belgii to ojczyzna piwa i czekolady, kraina dźwięcznychkarylionów, raj dla znawców sztuki i miłośników muzyki, wreszcie eldorado dlasmakoszy (podobno w niewielu miejscach na świecie frytki są tak pyszne). Tylkotutaj na procesji można dostać piwo, a na znak błogosławieństwa oberwać pomarańczą.Koniecznie trzeba: wziąć udział w jedynych w swoim rodzaju konnych połowachkrewetek w Oosteduinkerke; wybrać się w towarzystwie przewodnika-sternika naprzejażdżkę łodzią po kanałach Brugii; obejrzeć widowiskową Procesję Pokutnikóww renesansowym miasteczku Veurne; odwiedzić pchli targ – te najsłynniejszeodbywają się w Brukseli, Antwerpii, Liege i Spa; podziwiać z trybun WyścigFormuły I na torze w Spa.

PrzewodnikBelgia iLuksemburg jest takbarwny jak wakacje. Proponuje, podpowiada, radzi, wyciąga z opresji i niepozwala się nudzić. Jest lekki, wygodny i elegancki. Znajdziesz w nim czytelneinformacje, ciekawostki, mapy i mnóstwo zdjęć. Te wakacje zapamiętasz na długo!

Klienci kupili również:

Bestsellery w tej kategorii

Mapa strony Polityka prywatności Chcesz wyrazić swoją opinię? Napisz do nas | Masz problem?  Skontaktuj się                                                              |